Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 éve vagyok együtt egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 éve vagyok együtt egy nálam 16 évvel idősebb férfivel. Lehet, hogy fura a kérdés, de a következő történt: eléggé meghiztam mellette, ma már ott tartunk, hogy én tartom el. Havonta 1x van szex, de akkor is csak úgy, ha bevesz valamit. Ez normális?

Figyelt kérdés
Teljesen tönkre mentem mellette és az évesbe menekülők. Már nem vagyok önmagam. Csak dolgozom, hogy eltartsam és közben a háztartást is viszem. Én vagyok a hülye? Ki a hibás? Ki kellene lépni? Ha igen, hogyan?

2021. dec. 4. 02:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Öhm, te most eltartasz egy férfit akinek még merevedési zavarai is vannak? Szerintem keress inkább mondjuk egy férfit akit nem kell eltartani.
2021. dec. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális. Mi akadályoz meg benne, hogy változtass? Mindketten hibásak vagytok, mert nem tudtok egymással kommunikálni.

Megmondod, hogy nem vagy vele boldog összecsomagolsz, elköltözöl, ha nálad lakik, akkor megkéred, hogy ő tegye meg, nem bonyolult.

2021. dec. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Olyan régóta vagy már benne ebben a szarban hogy már szinte ez lett a normális létezés számodra. Amúgy persze rohadtul nem normális az egész helyzet, de ezt lassan már te is kezded pedzeni mert hát ezért írtad ki a kérdést. Egy impotens ürgét tartasz el, te magad boldogtalan vagy mellette, ezek a tények. Már régen ki kellett volna lépned ebből a szar kapcsolatból ehelyett csak egyre mélyebbre süllyedsz benne,közben tönkreteszed magadat testileg-lelkileg. Tedd fel magadnak a kérdést hogy mégis miért?? Az egzisztenciális függés tart mellette vagy miről van szó? Akármi is legyen, kell hogy legyen megoldás. Mindjárt véget ér ez az év és elkezdődik egy új. Zárd le te is most ezt a kapcsolatot hogy esélyed legyen valami újra,jobbra. Egyszer élünk, kár elpocsékolni az éveinket értelmetlen dolgokra.
2021. dec. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Minek tartasz el egy impotens vènembert? Mèg ha 16 èvvel fiatalabb lenne megèrtenèm, de ìgy jó nagy balfac vagy.
2021. dec. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
En is azt tudom mondani hogy ennek semmi ertelme, mukodhet egy kapcsolat akar egy 16 evvel idosebb ferfival is egyebkent! De hogyy te tartod el es te csak felorlodsz raadasul szex teren se jo…sokat szamit az is gondolom mar rajottel. Lepj ki ebbol minden keppen mert sehova se vezet igy az utad mellette!
2021. dec. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a korkülönbségnek semmi köze a problémákhoz. Veled egykorú is lehetne és akkor is lehetne lusta here.
2021. dec. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Nem kíván mert dagadt vagy. De eltartod úgyhogy megtűri a hájas valagad.
2021. dec. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Ez valami szombati troll kérdés?


Komolyan eltartasz és kiszolgálsz egy vén pasit? Ha már ennyivel idősebb, legalább pénze legyen, nehogy még te tartsd el és szolgáld ki.


Dobd ki, semmi értelme, neked ebben semmi jó nincs.

2021. dec. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

Nem maradnék együtt egy élősködővel.


Egy szexmentes kapcsolatban sem.

2021. dec. 13. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Sajnálom ami veled történik, nyilván nehéz "tökéletes" párkapcsolatot választani, te is jól beletenyereltél :). Ha olyan pasira vágysz aki jó az ágyban, és szereti a telt nőket, ajánlom magam. ;)

30/F

2021. dec. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!