Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátom folyton más nőket szívez, lájkol engem soha. Elmondtam már 50 ezerszer neki hogy ez zavar engem. Veszekedek vele mindig de annál jobban csinálja. Tiktokon is egyszerre szó szerint nem tulzok mindennap 10-20 nőt bekövet, én meg múltkor is könyörögtem neki egy hónapon keresztül hogy kövesse vissza az új tiktok fiókot amit csináltam. Nagyon zavar. Konyorogok mindig hogy lájkolj már , belajkol holott más nőket szívez engem lájkol majd pár nap múlva vissza vonja. Oké titokba vagyunk együtt de azért akkor sem tetszik. Mit csináljak.?
2021. dec. 4. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
ez nagyon nem felnőtt kategória.
2021. dec. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jólvan akkor nem kell elolvasni nem kell kommentelni és mivan akkor ha mindketten bőven elmultunk 18evesek? Tedd el magad szerintem
2021. dec. 4. 10:37
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miert titokban vagytok egyutt?
2021. dec. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva. ennek szakítás lesz a vége. jobb ha örökre elválnak útjaitok.
2021. dec. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Anyu meg apu nem engedi hogy együtt legyünk vagyis nem engedték pár éve de hát én meg azóta nem mondtam nekik hogy még mindig foglalkozunk egymással azt mondták nyugodtan mert úgyse tudnak szét választani minket azt csinálok amit akarok viszont azóta pár év eltelt nde nem akarom mondani
2021. dec. 4. 10:59
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Rossz vége lesz. Nem látod az intő jeleket, pedig mind ott van előtted. Tudod, hogy mit kell tenned. Szóval ne habozz.
2021. dec. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg az zavar, hogy mas nok mellett teged nem likeol meg nem kovet be, nem az hogy melleted MAS NOKET LIKEOL?:D

Nemis keveset raadasul:D

2021. dec. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy nem tisztel téged. Igen lehet mondani, hogy gyerekes dolog ezen a lájkolgatáson fennakadni, de ha valóban tisztelne legalább, akkor nem nézegetne ennyire más nőket (pláne előtted, hogy még nem is titokban csinálja) és nem adná mindnek a tudtára, hogy tetszenek neki ezekkel a kúrólájokkal.


Meg gondolom nem is nagyon akar téged felvállalni mások (más nők) előtt.

2021. dec. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Téged szégyellnek, nem vállalnak fel, az állítólagos barátod folyamatosan flörtöl - min csodálkozol?
2021. dec. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Engem is szivez rengeteg pali feleség gyerek mellett ilyen 20-21 éves fiúk meg tényleg olyanok akiket nem is ismerek ez igaz minden férfi ezt csinálja de őt ez nem érdekli sose kérdezi meg vagy sose kémkedik utánam, engem meg zavar és szóvá tettem már rengetszer
2021. dec. 4. 12:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!