Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelemben és háborúban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemben és háborúban mindent szabad?

Figyelt kérdés
Mit tennétek meg ha a volt párotok már mással van? De mégis szeretnétek újra viszonyba kerülni vele. Képesek vagytok a végsőkig elmenni és harcolni azért amit akartok? Vagy van egy pont ami alá már nem "süllyedtek" mert a tartás, a magatokkal szembeni elvárások nem engedik meg? Hol van az a pont amit már nem léptek át?
2010. szept. 5. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék hülye és tudnám hogy rajta kívül van egymillió másik akit találhatok. Nem gyepesednék be annyira egy szerelembe soha hogy a kapcsolat vége után még én akarjam visszaszerezni a másikat.
2010. szept. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első végleges visszautasítás vagy szakítás után nem érdemes zaklatni a másikat.
2010. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Először ő keresett meg majd eltűnt majd megint megkeres majd eltűnik.. így megy hónapok óta. Ezért nem tudom mi lenne a jó
2010. szept. 5. 21:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
háborúban nem, mert az ENSZ szabályozta.
2010. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ami talán a legfrisebb fejlemény a kérdés kapcsán az a kazettás-bombák kérdése, illetve alkalmazásuk és fejlesztésük tiltása. kivételesen gonosz eszköz, ha gondolod olvass utána!
2010. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi kazettás-bombát nem szándékoztam bevetni! xD
2010. szept. 5. 22:13
 7/8 anonim ***** válasza:
NEM.
2010. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szórakozik veled, te meg ugrasz mint egy kiskutya. Ha akar valamit, akkor ne tünedezzen el. Én így biztosan nem foglalkoznék vele, mert megalázó. Én is szerettem egy pasit, de felesége volt. Nem akartam megszerezni, neki kellett döntenie kit választ. Engem választott. Azért nem süllyedek egy pont alá, mert nincs értelme. Szerelmet nem lehet lopni, szerezni. Azt vagy adja magától aki téged szeret, vagy nem. Tedd világossá hogy még mindig szereted, ha így van, és mondd meg neki, ha ő is akar valamit komolyan, akkor jelentkzezzen, ha meg nem akar akkor ne szórakozzon, mert ezt nem tűröd. Mindenki szereti, ha a másiknak van tartása. Akkor tudja tisztelni. Amúgy akit elegedsz, azt fogod nagy valószínűséggel visszakapni.
2010. szept. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!