Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Impotens férfiak, nektek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Impotens férfiak, nektek hogy lehet örömet szerezni? Es hogyan éltétek meg az első "együttlétet" a barátnotokkel?

Figyelt kérdés

Már több hónapja randizgattam egy sráccal, mikor végre oda került a sor, hogy lefeküdjünk egymással. Mindig nagyon flörtölgetett, szexuálisan túlfűtöttnek tűnt,de aztán amikor lehúztam a nadrágját, és megláttam... azt a valamit? ...

Én nagyon szeretem őt, és nem fogom elhagyni akkor sem, ha soha nem lesz merevedése. Viszont tényleg olyan volt a pénisze mint ami nem volt teljesen kifejlődve. Fitymát nem is találtam rajta.

Nekem bőven elég a keze, és a nyelve is...de én akkor hogy okozzak neki örömet? Impotens férfiak, nektek teljesen esélytelen elérni az orgazmust? Jó az, ha szájjal kényeztetik, vagy nem éreztek semmit? Van egyáltalán libidó? Szexuális izgalom, vagy csak megjátsszátok, mert ez lenne a normális?



2021. dec. 6. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Atkozom az eget h nem hasonló nővel hozott anno ossze az elet megha nem is vagyok impotens csak egyeb.

Nem merev allapotban is ellehet menni bar nehezebb, ugyan olyan erzes mint normálnal es mar a gesztus is pozitiv h kitartasz mellette. Libido is szokott lenn qnnk ellenére h erekcio nincs kb. Az impotens ne egyenlő az aszexel aki nem is akar szexet v max a parja kedveert csinalja neha.

2021. dec. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Te itt keversz valamit. Az, hogy valaki impotens, nem ugyanaz, mint egy olyan, akinek nem fejlődött ki lent valami.
2021. dec. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2021. dec. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem igazán értem, hogy ez egy gúnyos hozzaszolas akart-e lenni, vagy van valami konstruktív értelme is... És ha van, akkor mi..
2021. dec. 6. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kár, hogy sohan gúnyosan szóltak hozzá, pedig szerintem ez komoly probléma.

Én megpróbálok adni tanácsot? aztán majd meglátod

Szerintem foglalkozni kéne a szexel mindenképp.

Bújj vele ágyba, aztán hátha sikerül valami.

Ha tetszel neki, ha gerjed rád, ha kellőképpen kicsit megsimogatod, próbálsz vele érzéki lenni, akkor hátha.

Lehet, hogy elindúl, megmozdúl benne valami.

Lehet, hogy még soha nem volt olyan lánnyal, aki kiváltotta volna ezt belőle.

Próbálj meg valamit, hisz veszteni valód nincs semmi.

Aztán ha tényleg nagy a probléma, akkor orvoshoz is lehet fordulni végső esetben.


Egy pár évig én id azt hittem, hogy baj van velem. A feleségem már semmire nem kapható.

Aztán megismerkedtem egy nővel, és érdekes. Már attól merevedek, hogy megérzem az illatát.

2021. dec. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mi lett azóta?
2023. aug. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!