Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan félek ettől?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel lassan oda jutunk, hogy fel szeretném ajánlani neki, hogy költözzön hozzám. Viszont ő egyetemista, én pedig itthonról dolgozom. 2 szobás lakásom van, de attól még szinte egész nap együtt lennénk, ami megviseli a legtöbb kapcsolatot. Emiatt a félelem miatt húzom az időt.

Szerintetek jogos a félelmem? Vagy ez csak azoknál a pároknál okoz problémát, akik nem passzolnak igazán össze?


2021. dec. 6. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Ilyen a párkapcsolat töki, van nő, de mindig, és ráadásul mindig ugyan az. :(
2021. dec. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Látszik, h nem vagy teljesen odaáig érte. Annak van szüksége térre, időre, távolságra stb.. akit a másik nem érdekel 100%osan.
2021. dec. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyszer már ráment egy kapcsolatom erre, és nem én voltam az oka.
2021. dec. 6. 16:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azoknál van probléma, akik nem passzolnak össze. Együttéléskor sok minden kiderül.


Attól, hogy együtt laktok, nem kell amúgy mindig egymáson csüngeni.

2021. dec. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Baratamnal mindenki ho-ban van, masfel szobasakasokban, semmi gond belőle.
2021. dec. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
mi hasonló helyzetben vagyunk, de 5 éve együtt és jobban imádom, mint eddig. kicsit össze is nőttünk :D
2021. dec. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak azoknál probléma, akik nem passzolnak össze. Életem legnyugodtabb időszaka volt a Covid eleje, mikor én itthonról egyetemeztem, férjem meg itthonról dolgozott. Mindketten visszasírjuk, hogy olyan sokat tudtunk együtt lenni.
2021. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!