Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2,5 eve vagyunk egyutt paromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2,5 eve vagyunk egyutt parommal szeretjuk rgymast nagyon,deszerintem kezd betegesse valni.Mivel nem engedi hogy dolgozzam igy o tart el,viszont tudjatok egy nonek vannak igenyei es nem szeretnek ugymond "szemtelen lenni" es az o penzet kolteni...???

Figyelt kérdés

Szoval nem szeretnem az o penzet kolteni az en kis dolgaimra

Mit tegyek? Sokszor gomdolkodtam hogy inkabb kilepek ebbol a kapcsolatbol,mivel ugy erzem vissza tart az eletben.. nem dolgozhatom,sot mar sokszor az is baja ha anyukamat meg latogatom mert abba a faluba el az exem is..Es ugy erzem mintha nem szeretne hogy elorebb jussak az eletben

Tanacsok?



2021. dec. 6. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Tanács: eleve nem lennék olyannal, aki "nem enged" dolgozni. Én lelépnék egy ilyen kapcsolatból, neked is ezt javaslom.
2021. dec. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Hogy tart el, ha nem ad pénzt a dolgaidra? Ingyen lakás és kaja, és ennyi?


Legalább okosan csinálja, és a TB miatt kamura be vagy jelentve, papíron?

2021. dec. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Most kepzeljetek el, hogy annyira szolgalelkuek vagytok, hogy nem mentek dolgozni, mert a here palitok NEM ENGEDI XDD
2021. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem is értem, hogy léteznek ilyen emberek...minidg azt hiszem, ilyen csak a mesében van, oszt' tele van a témakör ilyennel
2021. dec. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarja, hogy kiszolgáltatott legyél. Akkor se tudd elhagyni, ha rosszul bánik veled.
2021. dec. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy klasszikus bantalmazo kapcsolat kialakulasanak elso lepese.
2021. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, az egyik legnagyobb red flag. Bántalmazó a pasid, nagy eséllyel személyiségzavaros is.
2021. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem az szurja a szemem hogy nem enged dolgozni, hanem hogy nem akarod a penzet kolteni😀

Odaadsz mindent de nem kapsz semmit, es ez igy neked jo. Gratulalok. Meg hogy papucsfeleseg nem letezik.

2021. dec. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Mivel nem engedi hogy dolgozzam - eddig a mondatig lenne a párom.
2021. dec. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!