Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már úgy, hogy a párotok jobban szerette az exét, mint titeket?

Figyelt kérdés

Mi volt az oka? Hogyan lettetek túl ezen?


Talán hülyeség, de ha szóba kerül a barátom exbarátnője, nem tudom kontrollálni a féltékenységemet, és utána ezen agyalok. Régen vége már, de vannak bizonyos dolgok, amik zavarnak. Pl., hogy együtt éltek egy pár hónapig, én pedig még senkivel sem. Én a barátommal még nemt tartok itt, ami nem baj, csak nem tudom, hogy egy ilyen kapcsolat után képes-e mást is úgy szeretni, és vajon velem is lehet-e majd ilyen komoly.


2021. dec. 6. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt-e? Állandóan. Hogy oldódott meg? Visszamentek hozzájuk, engem pedig összetörtek lelkileg.🙃
2021. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1-es, sajnálom nagyon, remélem azóta rendben vagy! Bár a válaszod nem nyugtatott meg, reméltem, hogy a rossz érzéseimnek nincsen alapja, csak az érzéseim játszanak velem
2021. dec. 6. 17:55
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ereztem, igen, mert allandoan felemlegette, hogy amikor az exevel ezt meg azt csinaltak meg hogy ha nem lett volna hulye, nem dobja ki az exe.. es ezt ilyen szomoruan. a vege az lett, hogy en is kidobtam.
2021. dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőnek:


Alapvetően is küzdök önértékelési problémákkal, így ezeket is évek terápiája lesz rendbehozni. Nyomorult érzés…

Mindegy.

Azoknak, akikben felmerül ilyesmi, hogy nem tették magukat túl az exen, csak annyit szeretnék üzenni, hogy tartsatok önvizsgálatot, legyetek szívesek. Legyetek egy kicsit szinglik, még ha a korszellem a kapcsolatfüggőséget is tartja ideálisnak (mindegy, milyen állapotban vagy, mindig legyen valakid). Tegyétek rendbe a lelkivilágotokat, hogy úgy tudjatok belépni egy új kapcsolatba, hogy teljes értékű partnerek vagytok. Nem a fél kezetek az előző bilibe lóg még. Nem humánus dolog egy teljesen a problémátokon kívül lévő új partnert tönkretennetek azzal, hogy nem tudtok helyesen dönteni és azt mondani, hogy “várok még egy kicsit, hogy jobban legyek lelkileg”. Ne legyetek felelőtlenek, mert emberek érzéseivel játszadoztok vele.

2021. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudod egy embernek sem megmondani, hogy kit és milyen mértékben szeressen. Az a belső ügye. Élnek olyanok is akik Istent szeretik mindenek felett.
2021. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk, ha Istent szereti, az más, mintha mellőled az exe után epekedik.😂

Nem gondolod te sem komolyan, 5-ös, hogy ez reális példa volt… Inkább olyan, mintha összejön veled egy srác és hónapok múlva közli, hogy meleg. Tudod, hogy érzelmileg sosem lesz a tiéd. Olyan ez a szituáció.

2021. dec. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
20 éve volt. A barátnőm hozzáment egy elvált pasihoz, aki nevelte a saját lányát. Lett közös gyerek is. Aztán a barátnőm nevelte az előző házasságból született lányt is, a pasas meg visszajárt a volt feleségéhez.
2021. dec. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Nekem ez evekig igy volt, meg ma is vannak nyomai. De mar nagyreszt tultettem magam rajta, az ido segitett.


A baratom miattam szakitott az exevel, vagyis pontosabban az ex ultimatumot adott neki, de nem volt hajlando sokaig varni a valaszra. Ezt a szakitast a baratom konkretan honapokig tarto gyotrodessel es pszichologus segitsegevel tudta csak megemeszteni. De megsem ment vissza soha, es nemet mondott neki, amikor par honap mulva a csaj meg egy eselyt akart neki adni. Megis hetente rola almodott, depresszios lett, es nem is titkolta, hogy a szakitas miatt szenved.

Fu, nagyon fajt. Inkabb hagyjuk is:D


U.i.: Mostmar azt mondja, jobb, hogy igy alakult.


U.u.i.: Egy ilyen sztorit mindig lepontoznak, mar kivancsi vagyok, mennyire!

2021. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
8: en nem pontozom le, de hogy voltal kepes honapokig elviselni egy ilyen szerencsetlen, szenvelgo, depresszios alakot, aki meg csak nem is titkolta, hogy mas csaj miatt van kiborulva? ez biztos dobtam volna ki, ne engem hasznaljon potleknak meg szexre, mikozbenaz exe miatt depikezek, de en azert jo vagyok arra, h patyolgassam,
2021. dec. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ő szakította el az exétől, ha nem tűnt volna fel a sztoriból. Akkor ez a minimum, hogy pátyolgatja. :D
2021. dec. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!