Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben, visszafogadjam?

Figyelt kérdés
A feleségem egy hete egy nagy vita után összecuccolt, és elköltözött az anyjához. Sokmindent elvitt, de van, ami itt maradt, és rá emlékeztet. Pár nap után elkezdett könyörögni, hogy mégis szeret, vissza akar jönni. Az a baj, hogy én is nagyon szeretem, viszont egyszer már volt ilyen, hogy visszafogadtam, és ha még egyszer megteszem, akkor azt fogja érezni, hogy bármikor bármit megtehet. Ha szeretem, és vágyom rá, hogy visszajöjjön hogy tudom ezt úgy csinálni, hogy ne sérüljön a büszkeségem.
2021. dec. 8. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Szeretet vagy büszkeség. Nehéz döntés.
2021. dec. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Ha így akarsz élni hogy ez bármikor megtörténhet akkor fogadd vissza.

Az se mindegy mi miatt ment el.

2021. dec. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Ne vedd komolyan. Fogd fel úgy, hogy csak hirtelen felindulásból durcizott, de igazából nem tud nélküled élni. A lényeg az, hogy te ne érezd magad úgy, hogy sérül a büszkeséged. Gondolj arra, hogy annyira szeret, és képtelen vele szakítani és te vagy olyan nagyvonalú, hogy átlépsz egy ilyen hirtelen kirohanáson.
2021. dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, visszafogadnám.

Házasok vagytok~ ergo régóta együtt vagytok, és még szeretitek egymást... és ez nagy kincs, nem is gondolkodnék.

Vannak ilyen hullámzások mindenhol. Át kell beszélni, őszintén, változtatni, átrágni, lenyugodni...

2021. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Az előzőből sem tanultatok semmit.

Ha ennyi a probléma kezelő képességek, arra nem sokat lehet építeni.

2021. dec. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
19%
Nálunk ez hetente van így, ez is a kapcsolat része.
2022. okt. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6-os, a tieteket nem nevezném kapcsolatnak. Az inkább kinlódás.
2022. okt. 16. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Se veled Se nélküle kapcsolatos.
2022. okt. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attol fugg mi miatt ment el. Az is szempont, hogy vannak-e gyerekeitek.
2022. okt. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!