Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellett volna tennem, jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellett volna tennem, jól döntöttem?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha hosszú lesz. Amikor megismerkedtünk a férjemmel, már évek óta volt egy közepes testű kutyám, akihez nagyon kötődöm. Közben született gyerekünk, és a kutyus a lakásban is velünk élt. Viszont lett egy betegsége, ami miatt sajnos sokszor odapisil, néha odakakil a lakásba. Elvittem orvoshoz, de nem nagyon tudnak vele mit kezdeni, viszont boldog kutyus. A férjemnek annyira elege lett, hogy közölte, hogy vagy a kutya vagy ő, mert ez így egészségtelen a picinek is. Hozzáteszem a pici is imádja a kutyát, és eddig nem volt semmi gond. Mondtam a férjemnek, hogy akkor menjen ő, mert a kutyust már előtte is ismertem, és nem ajándékozom oda senkinek. Mert ő ezt kérte, hogy adjuk rokonnak, de nekem ő családtag, akiért felelősséget vállaltam, és túlságosan kötődöm hozzá. Ez pár napja volt azóta elment, de hiányzik, mert őt is szeretem, viszont a kutyusom nem akarom kirakni.
2021. dec. 8. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Jól döntöttél. A gyerek végülis kibekkeli 18 évet valahogy. A kutyád is elélhet még 10 évig, de eggyel kevesebb hülyével kell együtt lenned:)
2021. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

Teljesen igazad van. Nálunk is családtag a kutya. Mégis mi baja lehet a kicsinek? Semmi. Nyilván nem eszi meg a kutyakakit. Jól döntöttél. A férjed az, aki nem állt ki melletted!

F.

2021. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A kutya pelenka nem opció? Imádom az állatokat, de az azért tényleg borzasztó kellemetlen, ha folyton takarítani kell utána. Van többféle is, felrakható, és olyan is, amit leteszel, és arra végzi a dolgát. Attól függően milyen baja van, lehet választani.
2021. dec. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

Tényleg inkább elküldted a férjed, mint a kutyád? Abba nem gondoltál bele, hogy a gyermekednek milyen lesz? Oké, én tényleg elhiszem hogy szereted azt a kutyát, de szerinted rá lesz nagyobb szüksége majd a gyereknek, vagy az apjára...?

Miért nem próbáltok meg kompromisszumot kötni? Esetleg ha lenne rokon aki bevállalná, mondjuk egy hétig ott egy hétig nálatok...mikor minden dolgot neked kell elintézni a lakásban, pénzt keresni, és még a gyerek is beteg lesz, akkor szerinted a kutyusodra lesz szükséged, vagy a férjedre? Nekem is van kutyám, imádom, de ez akkor sem oké.

2021. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
Az ilyen pipogya férfi pusztuljon a portáról.
2021. dec. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Én is szeretem az állatokat, de azért enyhén szólva meglepődnék, ha a gyerekem apja egy maga alá szaró kutyát választana helyettem :D azért gondolkodjunk már egy kicsit az elvakult állatimádat közepette. Próbáljatok meg kompromisszumot kötni valahogy.
2021. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Aki igazán szereti a háziállatát, az nem tudja csak úgy elajándékozni.. Ráadásul hallottam már olyat, hogy elpusztult a kisállat, amikor alig látta a gazdit. Viszont sokakat tényleg zavar a lakásban, ezt meg tudom érteni.
2021. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

Remek, hogy a legtöbben csak bekerúgtok a kérdezőbe, mert a kutyát választotta.

Az meg sem forduk a fejetekben, hogy a kedves férj részéről milyen görény dolog egy ilyen válaszút elé állítani valakit.

Jól tetted. Én is így cselekedtem volna. Ha igazán szeretne, bizony elfogadná, hogy számodra az eb is családtag.

2021. dec. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Én teljesen megértem a férjet, én sem szívesen laknék egy lakásba szaró kutyával, undorító. Bármennyire állatbarát valaki, ez akkor sem egészséges. Kb egy életre el is üldözted, most megmutattad, hogy ennyit számít neked az ember, még egy kutya is többet ér nála.
2021. dec. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
És hogy fogadta a férjed, hogy nem őt választottad? Mi reagált? Beszéltél vele azóta?
2021. dec. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!