Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én voltam a hibás veszekedésben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én voltam a hibás veszekedésben?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondta hogy a karácsonyt most a szentestét a családjával akarja tölteni, és nem karácsonykor. De azon besértődött mikor mondtam, hogy hétvégén ne aludjunk most együtt. De ezt hogy most hétvégén ne aludjon nálunk, ezt azután mondtam, miután mondta hogy a szentestét nem velem akarja tölteni. Ő mindig nálunk alszik, de valamiért a barátom családja úgy látszik engem nem látnak ott szívesen. Azt mondta milyen vagyok már, hogy szeretném, ha nálunk aludna.
2021. dec. 9. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"mondtam, hogy hétvégén ne aludjunk most együtt"


"szeretném, ha nálunk aludna."


Mi van?


Amugy nem mindegy ki volt a hibás? Ez miert kerdes?


Nem vagytok egyutt 1 hétvégén meg 1 szenteste.

Ebbol veszekedes lett.

De a lényeg változatlan.

Kimarad egy hétvege egyutt meg egy szenteste.



Most komolyan ez a legnagyobb témátok?

2021. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt mondta milyen vagyok már, hogy nem szeretném, ha nálunk aludna.


Elírtam. Hétvégente találkozunk csak, mert 80 km-re lakunk egymástól. Hétköznap dolgozunk. Sokszor lemondja a hétvégi találkozókat is.

2021. dec. 9. 19:03
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Ja akkor amiert ritkaság nektek egy hétvége, igy ezért a kiakadás.


Nálunk is volt hasonlobol problema.

En megesett hogy csak hétvégén érek rá, a párom meg azon is kiakadt ha azt az egy napot igy úgy toltom vele, hogy csak szombat este 10 től vagyok vele, pláne ha kihagytam es nem akartam találkozni, azt 1 év mulva is emlegeti orrolva.

2021. dec. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje vagytok együtt? Miért nem éltek együtt? Miért nem alszotok a párod szüleinél? Miért tűnik úgy, hogy nem látnak szívesen?


Sajnos nekem is kusza a kérdés, plusz több infó kellene.

2021. dec. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt kb egyik modnatnak sincs értelme.

"A barátom azt mondta hogy a karácsonyt most a szentestét a családjával akarja tölteni, és nem karácsonykor." ??? Nem karácsonykor akarja ünnepelni a szentestét?

2021. dec. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen vagy már?

Zavaros.


Amíg nincs közös szenteste, addig nem komoly a kapcsolat.



De amúgy se vagy neki olyan fontos, ha a hétvégéket is le-lemondja.


Mi 80 km-ről simán együtt éltünk. Kicsit sokba volt ugyan, de a kapcsolat igazi volt, nem ilyen "ha úgy adódik"

2021. dec. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!