Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a párom, hogy újra vezessen?

Figyelt kérdés

Október elején kivágott elé előzésnél egy kisbusz, aki teljesen belement a páromba, és árokba lökték. Nem sokon múlott, hogy ne haljon meg, eléggé összetört az arca, a teste, agyrázkódás stb.


Már azóta meggyógyult, viszont fél a vezetéstől, szinte még kocsiban ülni és fél, és nem hajlandó újra vezetni (pedig megtehetné, hogy vegyen új autót), viszont így nem tudunk sok helyre elmenni kirándulgatni, meg ilyesmi és így kezd unalmas lenni a kapcsolat, mert akárhova elakarunk menni, jó lenne ha valaki vezetne (nekem nincs jogsim) Mit tegyek?


2021. dec. 11. 12:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálni tudok csak neked. Inkább hagyd el ezzel a hozáállással, jobban jár és meg is érdemelne egy boldog életet
2021. dec. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem szerzel te jogosítványt és veszel autót?

Neki ez egy trauma, eljárhat pszichológushoz vele, vagy majd idővel, szép lassan visszaszokhat, de erőltetni ezt nem szabad.

Ajánlom még a tömegközlekedést

2021. dec. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kisebb koccanás után alig mertem..adj neki időt
2021. dec. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
74%
Itt a Gyakorin nem arról nyomják mindig, hogy nem számít a kocsi?
2021. dec. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Elém anno biciklis száguldott ki - holttérből. Nagyon kicsin múlt, hogy nem gázoltam el. Ha alapból nem nyűgnek éli meg a vezetést, mindenképpen érdemes a pszichológust megfutni, mert sokat segít. :)))

Ha vezetni sosem szeretett, akkor viszont érdemes a dolgot elengedni.

Ettől függetlenül szerintem tedd le a jogsit te is! Mindenképpen jó dolog, ha van jogsid, sokkal mobilisabb vagy.

2021. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Azta...


Nem hogy örülnél hogy a párod meg veled van. 🙄

Egyszer elnel át Te is ilyet szerintem egyből csendbe maradnal.


Had döntse már el Ő hogy vezet vagy nem.

Van olyan ismerősöm nekem is, aki bár nem vezetett csak bent ült a kocsiba és azóta se ült kocsiba mióta történt a baleset.


Mellesleg neked nem jutott eszedbe hogy megcsináld a jogsit? Inkább csak beleulsz a tutiba mi?

2021. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Neked van bőr a képeden. Miért kell téged hurcibálni? Miért nem csinálsz jogsit? Anyagias(pedig megtehetné, hogy vegyen új autót) és önző(és így kezd unalmas lenni a kapcsolat, mert akárhova elakarunk menni, jó lenne ha valaki vezetne) vagy. Mi lenne, ha az a valaki te lennél? Vágnálak ki, mint a macskát dolgát végezni. Aztán virnyíkolhatnál az unalomról. Szégyelld magad.
2021. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda elvárások. Tedd le te a jogsit,vegyél te autót, őt meg hagyd el és majd keres magának olyan párt,aki kicsit empatikusabb
2021. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Önző vagy
2021. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Milyen empatikus vagy. A párod súlyos balesetet szenvedett és neked emiatt unalmas a kapcsolat mert nem tudtok sok helyre kirándulni. Az eszedbe sem jut, hogy TE vezess.

Sajnálom őt, amiért egy ilyen önző, számító nő mellett sínylődik.

2021. dec. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!