Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, hogy nem beszéltem erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy nem beszéltem erről korábban?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 1,5 hónapja vagyunk együtt, de már fél éve kezdtünk randizgatni. Eddig még nem találkozott a családommal (messze laknak), de a héten fog. Eddig még nem említettem neki, hogy a családban van olyan személy, aki szellemi fogyatékossággal él. Nem öröklődő, és nem is közvetlen családtag, mégis aggódom azon, hogy mit fog szólni. Beszélnem kellett volna erről korábban? Vagy túlaggódom? Most - a találkozás előtt - természetesen beszélni fogok róla neki.
2021. dec. 12. 00:43
 1/5 anonim válasza:
100%
Figyelj, szerintem ha a barátnőd együtt akar lenni veled akkor az miattad van nem a családod miatt. Mindenki életében vannak olyan dolgok amikről nem kifejezetten szeret beszélni. Ezt pedig neki is el kell fogadni, nem veled kapcsolatban hanem általánosan az életben, szóval úgy gondolom hogyha ténylegesen komolyan gondolja ezt a kapcsolatot, akkor ez nem ezen fog múlni, szóval szerintem egyáltalán nem baj, hogy nem beszéltél erről. De azért a találkozó előtt tényleg jó ha szólsz, a kellemetlen félreértések elkerülése végett.
2021. dec. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, hogy előtte fogsz beszélni a dologról, ez okés. Készítsd fel, hogy lesz egy családtag,aki "nem átlagos" és ennyi.
2021. dec. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Tudjon róla, akkor nem éri váratlanul.

Jobb ha lebeszéled vele, mert minden ember máshogy reagál egy szellemi fogyatékos emberre!

Érett felnőtt empatikus emberek is ösztönösen megmosolyogják őket egy hirtelen szituációban.

Az kellemetlen lenne!

(Ezt ne is említsd neki mivel lehet, hogy pont azért jönne elő belőle!)

2021. dec. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mondjuk ha pl. a tesod az, akkor fura, h ennyi ido alatt nem emlitetted meg. ha nem olyan kozeli csaladtag, akkor oke.


talalkozas elott beszelj vele errol es kesz, azert tuldramazni nem kell, csak hogy ne ott erje varatlanul a dolog.

2021. dec. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. Nem közvetlen családtag, ezt érted ???
2021. dec. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!