Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csalódtam a barátnőmben, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtam a barátnőmben, de nem akarom, hogy tönkremenjem a kacsolatunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 évesek vagyunk és mind a ketten legalábbis eddig. barátnőmnek még régebben rengeteg futo kalandja (csak smárolás)volt. ami amikor megismert nem is tetszet de már nem olyan. helyes lány szép is és rengeteg pasi megfektetné. büszke volt magára és én is rá h nem addta magát oda senkinek. de multkor egy pasival mégis megtette ami nem is lenne baj csak ez egy futo kaland volt. nem akarom h ez még sokszor megismétlődjn és netán elribancosodjon:( mert én nem vagyok olyan és emiatt nem érteném meg és bukna az egész barátságunk. van egy közös lány ismerősünk akinek volt több kalandja is és a barátnőm nagyon meg is haragudott rá emiatt. akkor mégis miért tette?? azt mondta a sexet nem bánta meg csak nem azzal a sráccal kellett volna??

mit tegyek h kicsit más irányba tereljem h ne legyen olyan?? és h ne menjen tönkre a baráságunk?


2007. dec. 28. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

mondd meg neki, hogy kurvásodik, és ha így folytatja, egy pasi se fogja komolyan venni.

de ha nem hallgat rád nincs jogod megváltoztatni. vagy elfogadod, vagy értelmesebb barátok után kell nézned.

2007. dec. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azt mondod nem akarod, hogy "elribancosodjon", de ez ellen te szerintem nemsokmindent tehetsz. Esetleg beszélj vele, hogy térjen észhez, és ráadásul még csak 15 évesek vagytok, ennek a felelőtlen hozzáállásnak komoly következményei lehetnek, ha ne figyel oda. (nemi betegségek, esetleg egy terhesség stb....)Nem vagyok erkölcs csősz, de szerintem egy 15 éves lánynak még nem feltétlenül kell mindenhol a sexet keresnie. Ha a barátságotok ezt nem bírja ki, akkor az nem a te hibád, te tény, hogy rád is lehet, hogy rossz fényt vethet, a közös baráti körötökben. Próbálj vele beszélgetni, de tudod te is, hogy ez az ő döntése lesz, hogy hogyan viselkedik. Örülök, hogy legalább te így gondolkozol. :))

2007. dec. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!