Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire érezted élesnek azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érezted élesnek azt a határt, amikor a szerelmed átcsapott szeretetbe/megszokásba? Vagy nem is vetted észre?

Figyelt kérdés
közvélemény-kutatás:)
2010. szept. 6. 20:01
 1/6 Tomazolika ***** válasza:
Fokozatosan vettem észre de 1 hónap leforgása alatt,a 3. év után,ennek örömére szakítam is !
2010. szept. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak emiatt hülyeség volt szakítani, egy szerelem se fog örökké tartani. De ez csak magánvélemény.


A kérdésre válaszolva nem tudom, mert sose éreztem hatalmas mindent elsöprő szerelmet a barátom iránt, hanem inkább valami olyasmi egyveleget, hogy szeretem, jól érezzük magunkat együtt, eddig egy barátommal se éreztem ilyen meghitt kapcsolatot, egyszemélyben a legjobb barátom is, szexuálisan is vonzzuk egymást, meg még sokminden - mégis amikor tényleg igazán szerelmes voltam valakibe az más volt, és az szívás volt, nem vágyom rá hogy még egyszer bárki iránt úgy érezzek. Persze lehet, hogy az a szerelem egy beteges válfaja volt, és ez egy egészségesebb szerelmecske, mindenestre akármi is ez, nekem megfelel :)

2010. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tomazolika ***** válasza:
Ez így van csak mi nagyon hanyagoltuk a dolgot és a se veled se nélküled állapota után meg hülyeség folytatni
2010. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem nagyon hasonló, mint a 2. válaszolónak. Nem volt ez nagy szerelem sosem, csak kis lángolás. Amikor életemben szerelmes voltam, az nekem sem volt jó, és nem is vágyom rá újra. Olyankor meghülyül az ember, nem is a valóságban él, egy képzelt dolog az egész, egy lufi ami majd kidurran... (persze ez csak az én véleményem, ne essetek nekem.) A mostani kapcsolatomban én is 3 év után vettem észre, hogy kezd megszokássá válni, kezd elveszni a varázs, de már lassan 5 éve együtt vagyunk. Nem bánom, nagyon szeretem, jól kiegészítjük egymást, igazi társ.



27F

2010. szept. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát nálunk úgy történt h. 1 év után elment nélkülem nyaralni,megcsalt,visszajött,nagy veszekedés hetekig stb.együtt maradtunk,de nem voltunk túl jóba,ekkor már csak szeretett,de nem volt szerelmes.én kb4 évig voltam szerelmes+2 év telt el úgy h. már erősen gondolkodtam, h.vége legyen de nem mertem,de végül sikerült.
2010. szept. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, nálam igaz a fordítottja volt, de szerintem nincs olyan hű de nagy különbség. Megismertem a lányt, úgy tekintettem rá, mint legjobb barátomra, majd pár hónap múlva észrevettem, hogy csak Ő jár a fejemben, milyen jó lenne megcsókolni stb... nem volt olyan éles váltás.

19/F

2010. szept. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!