Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt az a pont, amikor azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a pont, amikor azt éreztétek, a házasságotok válságba került, tönkrement? Hogyan sikerült megoldani, helyrehozni?

Figyelt kérdés
2021. dec. 18. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Szinte nullára eaett vissza a szex. Én megmondtam a feleségemnek hogy kimegyek az ajtón, és az első szembejövő nőt megb*szom. Mellé átütöttem a fürdőszoba ajtót hangot adva az ügy komolyságának.

Pedig haláli nyugodt és szerény, béketűrő ember vagyok, de amikor eltelik 6 hónap szex nélkül úgy, hogy mindenben partner voltam, az azért eléggé kiveri a biztosítékot. Azt mondta, neki fel sem tűnt. No comment.

2021. dec. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

1.

És jobb volt utána hogy kényszerből alád feküdt?

2021. dec. 19. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:
77%
Ha valaki kényszerből fekszik valaki alá, azt miért nem szakít/válik?
2021. dec. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
3. Onnantól kezdve nem érdekelt, ha 17 évig én alkalmazkodtam hozzá, onnantól kezdve alkalmazkodjon ő. Nem válok el, egy komplett cégbirodalmat nem teszek tönkre, laza 30 évem van benne. Túl sok szállal kapcsolódunk. Ő nem lelkiek miatt nem akarja, vagy hogy tróger lennék, mert jobb férfjet nem kaphatott volna. Egyszerűen alkalmatlan a szexre fejben, görcsöl, fél, gátlásos, teljesen a maga ellensége. Bevallása szerint még az életben sem volt orgazmusa senkivel. Az összes kapcsolatában otthagyták, mert náéla a szex tabu volt. Emberként viszont nagyszerű, abban az időben engem meg kinyírtak a ribncok, örültem hogy végre egy normális nőt találtam. Ennyi a sztori, ma meg közösen vezetjük a cégünket, emellett meg rengeteg közös projektünk van. Meg a család elsősorban. Tényleg jó minden, ennek az ára a szex mennyisége és a minősége. Én nem a farkammal, hanem az agyammal gondolkozom, onnan hozom meg a döntéseimet.
2021. dec. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már nincs szex és nem is kezdeményez. Amikor már totál nulla minden. Amikor már nem tudtok megbeszélni semmit. Amikor már próbálsz közeledni és ellök. Na ott, ott dőlt el, hogy tönkrement.
2021. dec. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs ilyen, csak nem kezdeményez. Szex van, amit természetesen nem élvez. Én előtte egy órán át vakargatom, azt szereti. Én azt adom neki, ő meg a szexet. Fifti-fifti.
2021. dec. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!