Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Ti pukiztok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti pukiztok a párotok előtt, ha ő bejelenti nektek, hogy semmi gondja azzal, hogy nektek is van bélműködésetek és ez természetes?

Figyelt kérdés

2021. dec. 19. 17:09
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
93%
Nem szoktam tőle engedélyt kérni ha finganom kell. Nem vagyunk már óvodásak. Tudja kezelni ha odaeregetek.
2021. dec. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szükségem az engedélyére, felnőtt embernél alapvető dolognak veszem, hogy tisztában van az emberi test működésével legalább alapszinten. Ettől függetlenül nem szokásom direkt mások jelenlétében csinálni ezeket a dolgokat. A páromnak az is természetes, hogy kakilni szoktam, ennek ellenére nem ülök a vécére a szeme láttára, ha épp pl. bent zuhanyzik.
2021. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
98%
Fura lenne, hogy engedélyt ad. Sokat elárul a gondolkodásáról.
2021. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
91%

A 12essel értek egyet. Soha, senki előtt nem fingok direkt, mert szerintem bunkó dolog. A párom sem. De ha mégis kicsúszik, attól se dőlök a kardomba. Szerintem senki nem döbben meg rajta, hogy a másiknak van emésztése és az eközben keletkező gáz bizony valahol távozik időnként. De rosszul lennék, ha a párom amerre jár fingana, vagy beülne kakilni amíg zuhanyzom. Ismerek ilyen párokat. Szerintem szörnyen gusztustalan szokás.

De én eleve olyan párt kerestem, akinek azonos a normarendszere ilyen téren is.

2021. dec. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
79%
Minden további nélkül. Egy másodpercig nem fogom tartogatni, és egy hasszurka sem lesz részemről emiatt. Történtek már szörnyűbb dolgok is mióta együtt vagyunk, láttam őt epe- és vesegörcsben fettengeni, egymást taknyosan, betegen, engem szülés közben bevérzett szemmel magam alá sz.a.r.v.a, stb. Pont egy kis fing lenne probléma? Ugyan.
2021. dec. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nyilván nem ilyen full proli módon (direkt az orra alá, röhögve, vagy sorozatban durrogtatva, ha olyan), de ha kicsúszik, kicsúszik... és azért mondok, egy "bocsi"-t, főleg ha szagosra sikerült.
2021. dec. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
45%
Hogy engedheti valaki hogy lássa őt a férje maga alá sz@rva? Hol a női méltóság?
2021. dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
92%
A női méltóságomat valahol elhagytam a szülőszoba ajtaja előtt, amikor 30 másodperc lihegésre jutott másfel perc megsemmisítő fájdalom.
2021. dec. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
59%
Én is szültem, tisztában vagyok vele. De ezt egy férjnek miért kell látni?
2021. dec. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
56%
Mert nem tudok láthatatlant produkálni.
2021. dec. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!