Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy jobb legyen a helyzet?

Figyelt kérdés
A férjem úgy érzem nem tisztel engem. Sokszor beszél velem csúnyán, és sokat sírok mert megbánt. Jelenleg várandós is vagyok. A terhesseg előtt mintha a felhők fölött jártam volna, most viszont azt érzem, hogy csak egy mosó, főző, takarító vagyok. Semmiben nem segít nekem, azon kívül, hogy mindent ő fizet. Ezért hálás is vagyok, de én is kapok pénzt, viszont azt beszéltük meg, hogy azt félretesszük mindig. Akkor ez így normális? Nem fizikai munkát végez, még sem jut eszébe soha hogy mivel tudna nekem könnyíteni. Ha rosszul vagyok és lefekszem azt az érzést kelti bennem, hogy én csak henyélek. De pl. a mai beszólása eléggé szíven ütött: filmeztünk, rendeltünk pizzát, aztán 2 óra múlva éhes lett és kérdezte hozzon e nekem pizzát. Mondtam csak egy szeletet. 2 szeletet hozott. Megkérdeztem, hogy magának hozta a másikat? Mondta igen, de ehetek belőle. Éd ahogy elkezdtem enni, egyre jobban megkívántam, és megettem a pizza szelet felét. Mire undorral rám nézett és azt mondta “úgy gyülölöm, amikor hazudsz, egy harapásról volt szó. Nem arról, h megzabálod az egészet.” Aztán befordult aludni. Én pedig kimentem és hoztam neki egy másik szeletet, ami persze már nem kellett neki. Én sose mondanék neki ilyet, max kinevetném, h jaj milyen kis éhes vagy és hoznék másikat magamnak. Már úgy bánom, h ettem egyáltalán. Tegnap este pedig szintén beszólt. Nézta ahogy eszek és közölte, hogy olyan undoritóan zabálok. Egyébként többször van hasonló beszólása. Előtte egy nagyon mérgező kapcsolatból léptem ki, amiután azt gondoltam megerősödtem. Viszont egyre inkább azt érzem, h vesz el belőlem és csak nehezítí az így is nehéz várandósságom utolsó heteit. Mit kéne tennem? Álljak le veszekedni? Mondjam el az igazam? (Süket fülekre talál) vagy csak hagyjam figyelmen kívül? Úgy bírom, h ő simán túl tud lenni ezeken, mintha meg sem történt volna…

2021. dec. 21. 03:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%

Te ilyennek szultel gyereket.

Gratulalok! Szep boldogsag lesz

2021. dec. 21. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
69%

Bocs, rosszul fogyalmaztam.

Ilyennek csinalsz gyereket.

2021. dec. 21. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%

Szóval kiléptél egy bántalmazó kapcsolatból, hogy belekerülj egy másikba. Szuper. Ráadásul ennek szülsz is. Nagyon jó...

Kezdetben azt mondom, állj le veszekedni. Ha a szép szó nem használ (ahogy mondtad) akkor kiabáppj, hisztizz stb. Szeretni és tisztelni úgysem fog, de talán megtanulja, hogy nem érdemes beszólogatni. Ha ez sem használ és folytatja, nem tudom, hogy fogtok élni mellette.

Továbbá: ha már eleged van és semmiképp sem hagyja ezt abba (többszöri beszélgetés, veszekedés, párkapcsolati tanácsadó stb) akkor fogod magad és gyűjtesz pénzt, hogy mire már nem bírod, lelépj.

2021. dec. 21. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%

A veszekedéssel csak a tűzet fogod szítani. Én annyit mondanék szépen csendesen, hogy pont akkor kell fájdalmat okoznod, és csalódnom benned amikor a babánkat várjuk. Tőled nem erre számítottam. Hol van az a férfi aki tisztelt és védelmezett.. már csak azért se veszekednék, mert ott a baba. Elkezdenék teljesen semlegesen viselkedni én is.

Szerintem jobb taktika mint a veszekedés.

2021. dec. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
23%

Ki mit szakít, azt szagol, ahogy még dednagyanyám mondta állítólag.

Te ezt vállaltad. Erre mondtál igent. Sok pasi közül választhattál volna, de neked ez kellett. Ezt szakítottad.

Úgyhogy pofa be, és tűrjél!

2021. dec. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
5%

Adom az előzőket. Nyilván ez volt a legjobb az összes közül. Annyira, hogy még gyerek is kellett.

Ennek a kérdésnek amúgy mi értelme? Jöttél kicsit nyígni meg sajnáltatni magad? Ha neked ez nem lenne jó már rég leléptél volna. Nyilván terhesen meg pénz nélkül nem fogsz ugrálni. Szóval ezt választottad, ez kellett, most tűrjed. Sok boldogságot.

2021. dec. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
73%

A mi szerelmünk abban a 9 hónapban kezdett igazán fellángolni.

Nagyon benézted, sajnálom.

Már most keresd az utat ebből kifelé!

+30-40 év így?

2021. dec. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
23%
Jó kis kapcsolat!! Ha ez kellett, akkor tűrjél!!
2021. dec. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Ez az oldala a terhességem alatt jött elő. Nem tudtam előre…

És csak jól esett kiírni magamból. Fiatalok vagyunk egyébként, de nem szeretném, ha ez lenne a mérvadó a válaszokban!

Megerősítés kellett, hogy ez nem normális dolog. Köszönöm a válaszokat! Akik pedig támadva írtak, köszi, de ti sem vagytok különbek ezek szerint.

2021. dec. 21. 08:39
 10/29 anonim ***** válasza:
46%

Mondom hogy ez van... jöttél kicsit sajnáltatni magad, meg nyígni hogy mennyire rossz sorsod van. Közben meg a világon nem fog változni semmi, sőt szülsz ennek az aranyembernek még vagy kettőt.

Szóval a helyedben elgondolkodnék valóban velünk van-e a baj .

Értelmetlen kérdések sorozata....

2021. dec. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!