Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taszíthatom ezzel?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt és van egy fiunk is.


Ahogy telik az idő és ahogy változik (teljesen mind 1 hogy amikor terhes volt nagy volt a hasra stbstb) nekem annál jobban tetszett, ahogy telik az idő én probálom javitani is a kapcsolatunkat és foglalkozok vele, kedveskedek neki , vigyázni akarok rá (persze sokszor én zavarom el hogy barátnőzzön és mozizztanak stb) de sokszor úgy tekintek rá mint a kis "törékeny barátnőmre"....


sajnos, nem sajnos ilyen vagyok én



Viszont joideje nem annyira vevő erre (egész pontosan mióta terhes lett) kb 4 éve.



Vissza kellene vennem magamból?

Egy nőnek nem igazán imponál ha egy ffi így probál közeledni hozzá vagy a kapcsolatukal így foglalkozni?


Persze az is benne van mert ő egyáltalán nem foglalkozik vele és ha én sem csinálnám akkor biztos hogy nem lenne annyira jó vége.


2021. dec. 21. 21:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Nők véleménye érdekelne hogy ha a párotok az aki harcol , nyomul , küzd a kapcsolatotokért ezt ti milyen néven vennétek és ez nálunk miért nincs viszonozva. (mondjuk már elég régóta(2év) szex sincs)
2021. dec. 21. 21:21
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a párod.

Én a két kezemet összetenném, ha ilyen párom lenne.

És szerintem nem vagyok ezzel egyedül...

2021. dec. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan taszítod ezzel, de lesznek ott még bőven problémák. A 2 szex nélküli év is tökéletesen jelzi.


Nem érsz már semmit azzal, ha visszaveszel, a dinamika kőbe van vésve és a szerepetek le van osztva.


Terápiával és szakemberrel lehetne esetleg javítani, de egyrészt nem fog csettintésre menni (akár évekbe is telhet), másrészt lehet az sem segít. Harmadrészt - az egyik legfontosabb dolog - neki is akarnia kéne javítani ezen a f-shalmazon (ő érzi ennek), ami nem úgy látszik hogy megvan benne.


Viszont az első lépést feltudod ajánlani, üljetek le és beszélj vele erről, illetve hogy a kapcsolatotok nincs jó állapotban, aztán majd eldöntitek mi lesz. Az is könnyen benne lehet hogy már rég más pasi rakja.

2021. dec. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen a férjem, mint te vagy, és nagyon nagyon nagyon hálas vagyok érte.

Cserébe én is elszoktam hajtani pasis estézni a barátaival, vagy ebédelni régi osztálytársakkal.

2021. dec. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokszor nem jelent már egy férfi semmit a nőnek, ha gyerek lesz. Teljesen megváltozik a moralitás, és más dolgokra figyel. Mondjuk szerintem ez a része gáz, hiszen gyereke nem lenne, ha te nem veszel részt ebben. Sajnálom a kapcsolatotokat. Szerintem ebből már csak a szakítás a kiút.
2021. dec. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet elérte titkon a célját ami q gyerek volt.

Ő mennyire foglalkozik veled?- hasonlóan mint te vele?


Hasonlóan vagyunk mint ti, csak fordítva. 33f

2021. dec. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!