Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális, hogy barátom más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, hogy barátom más lányok képeit likeolja?

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok túlságosan féltékeny típus, de már nem az első kép amit észreveszek, hogy a barátom vékony bikinis lányokat likeolgat instán. Nem tudom, hogy ilyen esetben szóljak neki, de úgye ő azt hiszi, hogy én nem tudok róla. Vagy ez a többi párkapcsolatban normális?

Csak kicsit nyomaszt, hogy tudja jól, hogy nem vagyok megelégedve a testemmel és ez egy lapáttal rá tesz arra, hogy nagyon rosszul érezzem magam. És sírni tudnék mikor ezt látom és azt érzem, nem vagyok neki elég.



2021. dec. 31. 22:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
42%
nemááár légyszíí! kérlek széépen ne!
2021. dec. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
25%
Én a barátod helyében hamarabb dobtalak volna, mielőtt elgondolkodom rajta! Ink menj bulizni vagy tanulj, de a pasizas, párkapcsolat nagyon nem neked való na buék
2021. dec. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
24%
Igen. Normális.
2021. dec. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
22%
Nem sokáig lesz már a barátod, kifelé kacsingat.
2021. dec. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
25%

tudja jól, hogy nem vagyok megelégedve a testemmel


úgy néz ki, hogy ő sincs. DE fel a fejjel, jövőre keress másik párt, buék.

2021. dec. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem normális, tiszteletlenség.
2021. dec. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Most akkor mi a normális? Egyikőtök szerint undorító dolog másik ember véleménye szerint normális?
2022. jan. 1. 00:41
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
Hagyd ott.
2022. jan. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%

Van, akinek belefér, van akinek nem.


A saját határaidat te húzod meg. Ha neked az a fontos, hogy együtt maradj valakivel, függetlenül attól, hogy mit tesz, akkor neked normális. Ha neked az a fontosabb, hogy a párod tiszteletben tartsa a te igényeidet is és ezért akár szakítasz is vele, akkor nálad nem normális.

2022. jan. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
32%
Mit nézed, hogy mit néz? Az sem normális. Menj orvoshoz.
2022. jan. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!