Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak úgy szeretem igazán, ha én kezdeményezhetek?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés lesz, de ez van. Párommal nagyon jól megvagyunk, együtt is élünk, a szexuális életünk is jó, az igényünk, libidónk megegyezik. Viszont azt vettem észre (nem csak nála, előző kapcsolatokban is), hogy csak akkor élvezem igazán, hogyha én kezdeményezem az együttlétet. Persze akkor is jó, ha ő kezdeményez, mindig megjön az "étvágyam", de valamiért furcsa, megmagyarázhatatlan érzés ez. Olyan, mintha csak akkor lenne jó, ha én "csábíthatok". Heti 3-4 alkalommal vagyunk együtt. Valaki tapasztalt már hasonlót, lányok/nők? 31/N
2022. jan. 4. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Beszéld meg vele
2022. jan. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki, azt mondta neki ez nem gond, nem ellenkezik a csábítás ellen :D Nem is ez a kérdés, hanem hogy valaki tapasztalt-e már hasonlót, érzett-e már más is ilyet.
2022. jan. 4. 13:11
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell ezt túlgondolni. Te akkor kezdeményezel, amikor kedved van az intimitáshoz. Ő meg akkor, amikor neki van hozzá kedve. Az, hogy közben beindulsz már más kérdés.
2022. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
igen, én is ezt szeretem; amikor én irányítok, játszadozhatok, feltüzelhetem. nem kell túlgondolni, én az életben is preferálom, ha a kezemben van az irányítás
2022. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy akkor nem vagyok ezzel egyedül :) Nem mintha a párom panaszkodna a sok kezdeményezés miatt, csak nekem fura érzés.
2022. jan. 4. 13:34
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. Az tud leginkább beindítani, ha én kezdeményezek férjemnél. Sokkal jobban feltüzel ha én csókolgatom, simogatom őt, mintha ő teszi velem.
2022. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!