Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a pasidnál képben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a pasidnál képben lenne "Mrs. Robinson"?

Figyelt kérdés

Azaz a pasid azon exe, aki anno az első, vagy majdnem első, de mindenképp legfontosabb nő volt az életében, még kamaszként, ráadásul a pasidnál 15-20 évvel idősebb.

Barátok és üzlettársak. Mint a Szürke 50 filmekben, csak nem beteg sado-mazo kapcsolat volt.


2022. jan. 7. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

A Szürkések nem hasonló korúak?


Hát ha kamaszként, tehát 18 alatt kihasználtál, az azért elég komoly.

2022. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
1. Te voltál valaha 18 év alatti? Mert a legtöbb férfi a fél karját oda adná, hogy 18 éves kora előtt egy 15-20 évvel idősebb nő "kihasználja" őt. Én 14-15 évesen a 40 éves angoltanárnőmbe voltam nagyon belezúgva 1 évig, de nyilván megnéztem a csinos 30-40-es nőket is, nem csak a korosztályomba tartozó lányokat.
2022. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna. Mi az hogy nem beteg? Nyilván az, ha a legfontosabb nő az életében, és kamaszkorában 20 év korkülönbséggel szexeltek.
2022. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

a nőt nem tudja zavarni, mert a másik nőnek kell erre nyitottnak lennie


velem most egy Mrs. Robinson szakított és tudom hogy a jövőben soha egy nővel sem leszek olyan jóban, mint vele, be kell érnem kevesebbel, ha nem akarok egyedül megdögleni, úgyhogy ha ez a Mrs. Robinson visszajön én leszek bajban

2022. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
2-es Mindenki volt, de ezek csak fantáziák. Nyilván a 40 éves tanárnődnek eszébe nem jutottál mint potenciális partner.
2022. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Voltam 18 alatti, és elküldtem a 20-as pasikat. És szerencsére normális férfiakat ismerek, akik az elkövető nemétől függetlenül betegnek tartják a kihasználást.
2022. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 nem, a Szürkében Mrs.Robinson vagy 20 évvel idősebb mint Mr.Grey.
2022. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
5. Na még egyszer: Én ezt tudom. Csak azt írtam, hogyha mégis van 100-ból 1 eset, amikor a nő is akar valamit a fiútól ott a fiú ezt nem érzi kihasználásnak, nem kell őt sokáig győzködni a dologról, stb.
2022. jan. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"#1 nem, a Szürkében Mrs.Robinson vagy 20 évvel idősebb mint Mr.Grey."


Hát én csak azt vágtam, hogy a Dakota Johnson benne a nő, de nyilván nem róla van szó. 😅


"ott a fiú ezt nem érzi kihasználásnak"


Mindegy, minek érzi, az.

2022. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9. Jó, akkor kihasználás. Hagyod most már végre kettejüket élvezni a kihasználás folyamatát?
2022. jan. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!