Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként mi lenne a reakciód?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mi lenne a reakciód?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy itt a Gyakorin mindenki több nyelven beszélő, több diplomás, jól kereső nő, és így nehéz elképzelni a helyzetet, de...


Maradjunk abban, hogy elméleti a kérdés.


Diploma után nem igen találsz megfelelő munkát. Jönnek a "Majd értesítjük!" "Túlképzett." "Alul képzett." "Nincs elég gyakorlata." "Ne bax...ott tényleg van ilyen kar? Az mekkora Büfé-Ruhatár papírgyár te..." válaszok, már ha egyáltalán jön bármi is.

Ekkor a pasid előáll egy szinte tökéletes álláslehetőséggel. Jó pénz, jó szakmai lehetőség, közel van. És el is fogadod. És pompásan érzed ott magad.

Majd pár héttel később kiderül, hogy a főnöknő azért vett fel, mert a pasid megkérte, ráadásul azért tehette ezt meg, mert anno együtt voltak, dacára annak, hogy a nő 15+ évvel idősebb.


2022. jan. 8. 12:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván gondolnám alapbol hogy miert tud berakni valahova.
2022. jan. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Maradnék és dolgoznék, nem is kérdés.
2022. jan. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
15%
Ezzel mi a probléma? A pasid levarrja néha a tőled kb 100x eszesebb ex nőjét? Szerintem ez, más nem lehet:)
2022. jan. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne
2022. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
36%

"Diploma után nem igen találsz megfelelő munkát. Jönnek a "Majd értesítjük!" "Túlképzett." "Alul képzett." "Nincs elég gyakorlata." "Ne bax...ott tényleg van ilyen kar? Az mekkora Büfé-Ruhatár papírgyár te..." válaszok, már ha egyáltalán jön bármi is."


Leendő orvosként már eleve ez sem életszerű.


Egyébként pedig nem pont ugyanez a szituáció, de volt már a családban, aki intézkedni akart helyettem munka ügyben és rövid úton elutasítottam minden "segítségét". Nem hülyegyerek vagyok, hogy 25 évesen másnak kelljen intézni helyettem a dolgaim.

2022. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekel, hogy miért vettek fel, ugródeszkának tökéletes, arra, hogy beírjam az önéletrajzomba, hogy van x év szakmai tapasztalatom.



Aztán ha alibi a munkakör, úgyis dobbantok függetlenül attól, hogy miért vettek fel.


Nekem pl ahhoz nem kellett a pasim, hogy felvegyenek egy olyan helyre, ahol nem tudtam fejlődni és bármi, amit szorgalomból tettem, ment a kukába. Nem dolgoztam ott sokáig, mert elsődleges a tanulás volt számomra. De az az egy év tapasztalat sok jó álláshoz hozzásegített, amit emiatt a cég miatt be tudtam írni az önéletrajzomba. A tudásom megvolt korábban is, de tapasztalat nélkül nehéz. Nos, utána kb 200-al kerestem többet a következő munkahelyemen.



Én ilyen szempontból annak vagyok a híve, hogy ha egy jónevű cég szakmai pozijába felvesznek tapasztalat nélkül, azt bértől függetlenül el kell fogadni. Fél évet az ember kibír ott, ha nem csesztetik, akár egy évet is, utána viszont kis túlzással tiéd a világ

2022. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Örülnék neki. Ennyi, és megköszönném a páromnak, amiért segített nekem.
2022. jan. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

15ös, tipik fellengzős rezidens vagy, akinek amúgy fingja nincs a világról.


Leendő orvsként nagyon szépnek látod az egészet, aztán majd koppansz, amikor rájössz, hogy 200 rongyért tanultál 10 évet (mert sok sztk-s orvosnak ennyi a fizetése, nem mindenki szed össze magánban egy csomó lóvét).

2022. jan. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#18 nem vagyok rezidens, orvostanhallgató vagyok. A rezidens nem "leendő orvos", hanem orvos. A mocsokolódáson túl várom a felsorolást, hogy mi a probléma azzal, amit írtam.

Nem tudom, hol írtam, hogy "szépnek látom az egészet", nem kell rájönnöm semmire. Szerintem ebben az országban már az ovisok is tisztában vannak azzal, hogy nem ezt a szakmát kell választaniuk, ha Mészáros Lőrinc nyomdokaiba kívánnak lépni, nyilván nekem sem voltak soha illúzióim ezzel kapcsolatban. Nem is írtam sehol, hogy milliomos leszek, de ettől még munkát valószínűleg könnyen találok tekintve, hogy mindenhol hiány van orvosokból.

2022. jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!