Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parom idonkent inna es kb addig amig a vilagarol nem tud ha meg nem allitom a terveben? Bovebben lent...

Figyelt kérdés

Idorol idore rajon hogy alkoholba folytsa a banatat.

Szet fogunk koltozni ezt nyilvan nehezen viseli van hajlama az ivasra es opuszitot cselekedetei.

Kb 20 eve kuzdott anorexiaval es bulemiaval is. Igy neha most is van hogy nem eszik vagy tul eszi magat de szerencsere nem jar a wcre hanyni.

Mentalisan eleg labilis, tartok tole mi lesz vele ha szetkoltozunk az onpusztito hajlami miatt.

Ugy erzem a fent leirtak mar tulhaladjak a kepessegeim hogy en segiteni tudjak neki. Mi lehet a megoldas ?



2022. jan. 9. 08:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%
Íme a példa, hogy a csajozás nem nehéz: még egy alkoholista, mentális gondokkal küzdő egyén is találhat nőt.
2022. jan. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem tudom mirol beszelsz en vagyok a ferfi es a parom a no aki iszik.....
2022. jan. 9. 08:27
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Ez gyakori probléma. A mértéktelenség alkoholban, evésben-ivásban, pasizásban nem ritka dolog.
2022. jan. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

Én is iszok. Nem mindíg de ha nagyon rossz kedvem van akkor túlzásba tudom vinni. Depressziós is vagyok. Vagdostam is magam. az utóbbi pár hónapban evési probléma is volt. Sokat fogytam is. De össze tudom magam szedni mert muszáj és tudok mosolyogni ha kell. Már csak a gyerekek miatt is.

Összefogja ő is szedni magát csak hagyj egy kis időt neki.

De rendes tőled hogy aggódsz miatta

2022. jan. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szakember segítségére volna szüksége.

Attól még hogy a 4-es válaszolónak sikerült összeszednie magát nem mindenki ilyen szerencsés! Ha egyszer valaki megindul a lejtőn könnyű lefelé menni.Visszamászni nehezebb.Főleg ha egyszerre több probléma is megkeseríti az életét.

Valószínű nehezen birkózik meg az élet különféle dolgaival.Munka világa,vagy emberi kapcsolatok.Szorongás,gátlások,valami biztosan kiváltja hogy az alkoholhoz nyúljon,vagy mondjuk ételmegvonással büntesse magát.Természetesen az is csak egy lökés számára a lejtőn hogy szétköltöztök.De nyilván nem lehet téged hibáztatni,mert tudom hogy egy idő után már nehezen bírja cérnával az ember.De neki meg csapás,hogy te is elhagyod.

Nyilván az nem megoldás hogy mellette maradsz..a saját életed miatt.Úgyhogy szerintem úgy tudsz neki segíteni,ha szakértő kezébe terelgeted!

2022. jan. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagy felelős érte, felnőtt ember.

Beszélj a szüleivel, barátaival, hogy mi a gond, mi miatt aggódsz, és hogy most figyeljenek rá többet a következő hetekben. De te most úgy érzed, hogy jobb lesz neki is, ha úgy lépsz ki az életéből, hogy végleg, és nem jelentkezel.

Ne aggódj, ha nem tudja felhívni magára a figyelmet, akkor nem csinál cirkuszt. Az élet megy tovább.

2022. jan. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%

#2


Furcsa, azt hittem te vagy a nő. Az ilyen viselkedés inkább a pasikra jellemző szerintem. Elnézést.

2022. jan. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szétköltöztök, vége a kapcsolatnak. Sajnálat miatt nem lehet maradni.
2022. jan. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hetes valaszolo koszonom h elnezest kertel.


Probaltam mar szakerto kezekbe terelni de nem hisz benne hogy segitene neki mert a multban sem igazan segitett.

A fentebb irt problemak elojohetnek nala egy nagyobb (negativ) erzelmi lokes hatasara.

Ha a barataira bizom ahol valahol ez en barataim is gondolom felmerulhet a kerdes miert nem en foglalkozom vele a baratai reszerol.

Egy biztos hogy segitsegre van szuksege es mivel ugy erzi en valtom ki a jelenlegi helyzetet azt hiszem nem en vagyok a megfelelo szemely aki erre megoldast tud talalni neki.

2022. jan. 9. 09:47
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Nyilván van családja, rendezzék ők. Szar dolog, de felnőtt ember, meg kell oldania a problémáit, nem mástól várnia.

Az, hogy rád mutogat, külön undorító. Ha ennyire képben van vele, hogy ez váltja ki, elkezdhet dolgozni rajta.

2022. jan. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!