Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amanda879 kérdése:

Mit tegyek ha a barátom majdnem minden hétvégénket a barátaival tölti?

Figyelt kérdés

A segítségeteket szeretném kérni.

A párommal 1 és fel éve vagyunk együtt én 21 éves vagyok ő pedig 31.

Összességében nagyon jó a kapcsolatunk a bizalom mindkettőnk részéről megvan a másik felé, nincsenek titkaink egymás elől.

Ő egy romantikus fiú minden hónap fordulóra vesz nekem rózsát, sokat járunk moziba, vacsizni és amikor tudunk utazunk is közösen egy szóval sokat tesz értem ahogy ezt én is viszonzom neki.

Viszont ő egy nagyon társasági ember sok barátja van és sokat járnak össze pokerezni, iszogatni néha bulizni is.

A párom van, hogy visz magával viszont ilyenkor általában csak fiúk vannak a barátnőik nélkül így érthető mondom nem visz mindig.

A probléma fő oka, hogy általában majdnem minden hétvégén ez a szitu áll fel. Ami engem nagyon zavar az oka pedig az, hogy hét közben én is és ő is sokat, sokáig dolgoznunk, nyilván ez kimerítő és este amikor találkozunk már mindketten fáradtak vagyunk. Este is beszélgetünk, eszünk, filmezunk, de én ezt nem érzem olyan minőségi együtt töltött időnek nem kielégítő számomra ez a mennyiségű együttlét.

Hétvégén legtöbbször a fiúkkal van és ilyenkor tudom, hogy velük minőségi időt tolt mivel nem álmos és nem is dolgozik közben. Vannak olyan hétvégék amiket együtt töltünk viszont többségben van ilyenkor a fiúkkal.

Mióta együtt vagyunk ez az egyik probléma forrás a kapcsolatunkban ez miatt több vitánk is volt. Kértem hogy kössünk kompromisszumot ami nem igazán jött össze és általában mindig vitába torkollik ez a beszélgetés. Nem szeretném korlátozni viszont nekem több együttlétre van szükségem és amikor ez a szituáció áll fel akkor belül szenvedek nagyon. A legrosszabb az, hogy ha fordítva lenne ez a szituáció akkor én első kérésre változtatnék a páromért viszont ő egyáltalán nem akar úgy érzem. Ebből adódóan érzem azt hogy nem szeret engem igazán viszont a többi tette nem ezt bizonyítja. Nyilván nem sikerült mindent most leírnom viszont remelem valaki átlátja a helyzetünket es tud nekem valami hasznos tanácsot adni.

Előre is köszönök minden értelmes választ.



#munka #kapcsolat #boldogság #Szeret engem eléggé? #Szeretek vele lenni
2022. jan. 14. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Nem csoda, hogy ennyivel fiatalabb barátnőt keresett, mivel agyilag ő is egy gyerek. Elég gáz, ha valaki 31 évesen ott tart, hogy a pókerezés meg az iszogatás a heti program része, és felülírja a párkapcsolatát is.


Hogy mit tegyél... hát már szerintem kb mindent megtettél, mivel megpróbáltad vele megbeszélni, és nem hatott. Ezek után én úgy vágnám ki a csávót, mint macskát sz#rni.

2022. jan. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen egyet értek egyessel. Ha gyereketek lesz (ha akartok persze), akkor is ez lesz a menetrend. Ő elmegy pókerezni, te meg otthon ülsz egész héten a gyerekkel. Agyilag nagyon gyerek, ennyi idősen már bőven nem ez a sorrend szerintem. Legalábbis én 24 vagyok, a párom 30, együtt is élünk, de ahogy te is mondtad a hétköznapokon munka mellett nehéz a minőségi idő. De nálunk a haverok már nem elsődlegesek,hétvégék 98%-át együtt töltjük, vagy közösen barátokkal /családdal. Nekem ez fura, hogy külön mászkál. Persze nálunk mindkettőnk részéről erre van igény, nem érezzük soknak, pedig 5 éve együtt vagyunk
2022. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

1, Ülj le vele, kezd azzal, hogy mi a jó tulajdonsága, mit szeretsz benne, majd térj rá, hogy min szeretnél, a változtatna. Sorold fel neki, hogy ez neked miért lenne jó, miért esik rosszul, illetve milyen megoldást tudnátok találni arra, hogy jobb irányba forduljon a dolog;

2, Hagyd ott.

2022. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
A hétvége két nap. Mindkét napot a haverjaival tölti? Ha igen, akkor én is kivágnám, mint macskát...
2022. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Vannak közös barátaitok, ha igen akkor mért nem együtt szerveztek velük közös programot? Vagy barátok között egy párral jobban lenni és közösen tölteni az időt. Azzal hogy együtt vacsiztok moziztok egy idő után unalmas semmi izgalom minden benne monotonommá válik, ha minden második hétvégén csináljátok. Találjatok valami közös új programot amit tudtok csinálni, mert lehet amit szeretsz kikapcsolódsz pl sorozatozás filmezés az neki unalmas értelmetlen időtöltés. Az hogy azt ajánlod neki fel, hogy veled legyen és semmi értelmeset ne csináljatok számára azzal szemben, hogy a barátaival iszogat jót sztorizgat kikapcsolódik hát elég egyértelmű mit választanának a férfiak.
2022. jan. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
En ilyenkor kezdtem gyujteni a szeretoket. Annyira rajuk kattantam,h mar zokon veszem,h a hetvegekwt velem tolti a pasim.😂
2022. jan. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"ez az egyik probléma forrás a kapcsolatunkban ez miatt több vitánk is volt. Kértem hogy kössünk kompromisszumot ami nem igazán jött össze"



Én nem nevezném ezt jó kapcsolatnak.

De kapcsolatnak is alig.

Nem vagyunk összenőve mi sem de te eléggé másodlagos vagy az világos.

Neked nem?

2022. jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Másodlagosnak nem érzem magamat max ha ilyen este adódik. Miért nem neveznéd kapcsolatnak?
2022. jan. 15. 16:15
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#8, azzal kezdtem: te kértél valami komolyat, ő meg le se szarja.


Nincs kompromisszum.


Vagy szintén te írtad:


"viszont többségben van ilyenkor a fiúkkal."


Te csak egy gyors esti szex vagy, az egészséges alvàsért.

2022. jan. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nyilván sarkítva írtam le a helyzetünket mivel nagyon hosszú lenne amúgy az egész kapcsolatunkat leírni. Sokat tesz értem a hétköznapokban amikor tud bejön es meglep egy kávéval vagy ha én nem dolgozom megyek vele amerre éppen dolga van és egész nyáron utaztunk kettesben. Idén kezdtem el dolgozni és azóta nehezebb megoldani, hogy sokakat együtt legyünk és nem minden hétvégén van a fiúkkal van amikor kirándulunk, utazgatunk. Csak van olyan hónap amikor több hétvége van amit a fiúkkal tölt.
2022. jan. 15. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!