Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan és Mitől romlik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és Mitől romlik meg egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van kiút?
2022. jan. 16. 07:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Nálatok hogy volt?
2022. jan. 16. 07:19
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kommunista probléma, vagy az egyik fél kevesebb energiát tesz bele (ő többnyire nem is tervez hosszú távon), vagy nincs közös jövőkép, vagy hűtlenség miatt. Illetve elég jellemző, mikor valaki eleinte megjátssza magát, de nem megy örökké. Pl. a bántalmazók pont ilyenek.
2022. jan. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ok, nem kommunista, hanem kommunikáció, de gondolom ki lehet találni, mire gondoltam. Thx, autokorrekt.
2022. jan. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ki igen, de jót nevettem rajta. 😂
2022. jan. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Velem csak azért volt a párom, mert nem volt hol laknia. Meguntam egy idő után, pedig jó volt az ágyba.
2022. jan. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy elkezdtem gondolkodni azon, hogy mi lehet az a kommunista probléma, de az a vicc hogy találtam is benne logikát. XD
2022. jan. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan rombolta a bizalmat, nem építette. Majd 1 év után elegem lett és megszabadultam tőle. Nyilván én voltam utána köpködve.


F

2022. jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha egy kommunista rosszul kommunikál, mehet a kommunàba.
2022. jan. 16. 10:40
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hazugságok és flegmázás, jaj, legyél a feleségem, de holnap takarodj szex után! Valami ilyesmi az útja - módja.

Másik részről bizonytalanság, féltékenység, kontroll, hiszti, számonkérés... Bár ennek azért legtöbbször megvan a maga oka.

Ha valamelyik fél nem elég elszánt a kapcsolat fenntartásához és a megbeszéléshez, idegileg mindenki tönkre fog menni, garantáltan!...

2022. jan. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!