Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ez titeket?

Figyelt kérdés

Barátommal megismerkedésünk óta fél éve vagyunk együtt. Jól kijövünk egymással, jól érezzük magunkat együtt, és bele is szerettünk egymásba. Ő nagyon gondoskodó és figyelmes velem.

Mielőtt egymásra találtunk, ő több nőt is megismert, de végül egyikkel sem jött össze. (Előttem egyébként egy nyolcéves kapcsolata ért véget.)

Na és a lényeg. Ezek közül a nők közül van, akivel ma napig tartja a kapcsolatot, de nem ismerkedés szintjén, hanem mert valami szempontból "érdekes személyt ismert meg benne". Van egy nő, aki nagyon tetszett neki, de a nő mindig lemondta a randit és azóta is rejtély. Sosem találkoztak. Azt mondja, valószínűleg átverte, de addig nem nyugszik míg ki nem deríti. Addig is néha-néha írogatnak, kajás képeket is küld neki néha. Hogy mégis fenntartsa a kapcsolatot, és kihúzzon belőle infókat.

Eddig ez engem nem zavart (nem vagyok féltékeny típus), de ma láttam, hogy a messengerében úgy van benne, hogy Niki-királynő. Ez azért eléggé felbosszantott, meg lehet, hogy azért nem is csak néha írogatnak, hanem majdnem napi szinten.

Ti mit gondoltok erről?

Férfiak és nők válaszát is várom!


2022. jan. 16. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kettő lehetőség van.


Az egyik az, hogy ő alapból így íratja be magát mindenhová, ismertem ilyet aki "elvárta", hogy mindenki valami szerinte királyi néven írják be.


A másik az, hogy bejön neki titokban és ez nem múlik el. De amúgy is ki ír be így valakit? Elég ízléstelen.

2022. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rossz jel, ezt őszintén mondom.


Én már itt fennakadtam: "Azt mondja, valószínűleg átverte, de addig nem nyugszik míg ki nem deríti."

Tudod, aki lelkileg túl van azon a nőn, azt már NEM ÉRDEKLI, hogy mi miatt nem ment el a randikra. Elfogadja, hogy valószínűleg átverte a nő, de már nem vele van elfoglalva. Hanem azzal, aki jelen pillanatban ott van vele.

A "Niki-királynő" szintén elég sokatmondó név, feltéve hogy ezt ő adta a lánynak, nem a lány saját magának. (Bocs, nem vagyok járatos az effélékben.)


Egyébként én férfi vagyok.

2022. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha én fél éve együtt lennék mással, akkor rohadtul nem érdekelne, hogy az a luvnya miért nem jött velem össze anno 😅😅
2022. jan. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha én fél éve vagyok valakivel biztosan nem érdekelnének az előző kapcsolatiam, vagy majdnem kapcsolatiam.

Szerintem ő nem gondolja annyira komolyan. Én biztosan nem tűrném, leültetném, hogy ez mégis micsoda.

2022. jan. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez több, mint furcsa. Érdekli még valószínüleg a nő. Én ezt nem hagynám annyiban. Ez nagyon sértő veled szemben is.


N

2022. jan. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2022. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez kérdés?!

Csajozik melletted, kedvesem.

Nőzik.

2022. febr. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igen sértő

Jó lenne ha eldöntené mit akar

Elhiszem neki ez így kényelmes míg vár(igazira)elvan veled Tudod ha nincs ló gondolkozás.

Ne türd el neki.

2022. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!