Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál ahhoz ha 5 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nafogáncsi Móker kérdése:

Mit szólnál ahhoz ha 5 éves kapcsolat alatt a pasid ragaszkodna ahhoz, hogy nem mutat be az anyjának majd hirtelen előállna azzal, hogy be akar neki mutatni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 19. 10:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván mondott volna valamit mindkét alkalommal a "miért" kérdésemre.
2022. jan. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen de nem ez a kérdés
2022. jan. 19. 10:30
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem. Ettől függ, hogy mit szólnék.
2022. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Csak

Csak

2022. jan. 19. 10:39
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Balázs már megint olyan dolgokkal foglalkozol, amik téged még csak hírből sem érintenek. Na de legyen neked gyereknap.

Ha közölné, hogy nem mutat be az anyjának, és az indoka az lenne, hogy csak, akkor szakítanék. Gyerekes idiótákkal nem járok egy percet sem, nem hogy 5 évet.

2022. jan. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem örülnék neki. Alapból utálom a családi összejöveteleket, nekem megfelelt volna az is, ha sose mutatott volna be nekik. 5 év után nyilván furcsának tartanám, hogy erőltetni kezdi a témát, de végülis nem mondanék nemet.
2022. jan. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Ha oka a csak, akkor én is szakítanék, titkolózós faszik nem érdekelnek.
2022. jan. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hol itt az erőltetés?
2022. jan. 19. 11:26
 9/20 anonim ***** válasza:
25%
Én is örültem volna ha be se mutat sose én sem szeretem az összejöveteleket. Vágjak mindenhez jópofát stb stb. Ha még is be szeretne mutatni ám legyen de nem lesz gyakori a látogatásom.
2022. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem tud egy normális okot felhozni, hogy miért nem, akkor szakítanék alapból. Nem azért, mert imádok ilyen összejövetelekre járni, hanem mert fontos lépés ez egy kapcsolatban. A “csak” nem indok, vagy akkor ő is fogadja el, ha azért nem akarok vele szexelni kapcsolatban, mert “csak”.
2022. jan. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!