Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell azt mondogatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell azt mondogatni hogy öreg?

Figyelt kérdés

30eves lesz idén barátnőm, viszont úgy csinál mintha 100 éves lenne már és holnap meghalna már.


Azt mondogatja h ha mi szétmegyunk neki nem lesz több férfi az életében, nem szenved a szerelemmel tovább. Gyereke se lesz már, ( oké ketyeg a biológiai óra, meg fiatalon akar(t) anya lenni) de nem volt kötelező velem maradni ha ő úgy érezte nem tud várni tovább..


De úgy csinál ebben a kérdésben is mintha kb maradt 2 napja h szülhet mert ha nem szül akkor utána már soha..


2022. jan. 20. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Hát elég gáz erről panaszkodni. Én 32 vagyok, de eszembe nem jutna ilyen hülyeségről panaszkodni a páromnak, inkább élvezem az életet és a nőiességemet, ő meg imád emiatt.
2022. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
Be van savanyodva.
2022. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem célzás arra hogy kérd meg a kezét, különben lelép...
2022. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Mert a csapból is ez folyik és főleg a férfiak mantrázgatják minden nőnek. Le kellene állni az ageizmussal meg a biológiai fąszom órázással és akkor mindenki megnyugodna. Amíg minden 20 és 30 közötti nő nyakába azt a szennyet öntik, hogy az életed első 25-30 évén kívül jóformán haldokolsz, senki vagy és értékcsökkent, addig elég nehéz úgy tükörbe nézni, hogy az ember ne érezze magát szarul minden nappal...


25n

2022. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
#4 nekünk férfiaknak is ketyeg az óra, de emiatt nem kéne hogy rosszul érezze magát bárki. Tény hogy egy 80 éves papinál jóval vonzóbb egy 20 éves friss férfi, de ez van. Nőkre ugyanígy vonatkozik.
2022. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
4:es Teljesen igazad van. Bár én azt veszem észre inkább, hogy a 40-50-es pasik a velük korú nőket a földbe döngölik, 35 felett vén csirke vagy a szemükben, öregasszony, néni és még sorolhatnám. Ennek ellenére meg a fiatal srácok meg vannak őrülve a jól kinéző idősebb nőkért, úgyhogy kb csak tőlük kapnak jó visszajelzést a társadalomban.
2022. jan. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6: igen, ezt én is megfigyeltem. Aztán jönnek kelletni magukat az én korosztályomhoz és csodálkoznak, ha 15-20 év korkülönbséggel öregnek tartom őket magamhoz (!!!) képest, párkapcsolatra/szexre legalábbis. Aztán erre válaszul már én is öreg vagyok és vigyázzak arra, mit mondok, mert senkinek sem fogok kelleni pár éven belül. 😂😂😂
2022. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"de nem volt kötelező velem maradni ha ő úgy érezte nem tud várni tovább.."


Ugye ezt te se gondolod komolyan? Köpj egy nagyot, ès állj alá! Èvek óta áltatod a gyerekkel. Inkább egyenesnek kellene legyèl, ès megmondani, hogy vele nem akarsz családot.

2022. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
A férfiaknak nem ketyeg semmilyen óra, ha úgy van, ok 80 évesen is boldogan képesek gyermeket nemzeni, ez egy hasonló korú nőről egyáltalán nem mondható el. Ráadásul a media szerint szexik a korosodó férfiak, a nők pedig mamókásak lesznek a korral…
2022. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

"Teljesen igazad van. Bár én azt veszem észre inkább, hogy a 40-50-es pasik a velük korú nőket a földbe döngölik, 35 felett vén csirke vagy a szemükben, öregasszony, néni és még sorolhatnám. Ennek ellenére meg a fiatal srácok meg vannak őrülve a jól kinéző idősebb nőkért, úgyhogy kb csak tőlük kapnak jó visszajelzést a társadalomban." Bakker, ezért jöttem fel ma. Én nem tudom mi van, de komolyan. Egy szerencsém van, hogy jóval fiatalabbnak nézek ki a koromnál fogva, többször elkérik a személyimet boltokban (35 vagyok). De én anno már huszonévesen is megkaptam egy 150 kilós ördögnél fokkal szebb harmincas férfitól, hogy "asszonyos" vagyok a 62 kilómmal, meg karakteremmel. (nem csak ez az egy volt, akitől "építő" kritikát kaptam) És valamiért mindig a rondább, igénytelenebb férfiak a kritikusabbak + idősebbek. Mondjuk azok szerintem a náluk helyesebb férfiakat is oltogatják.

Pár éve egy húsz éves srác kajtatott utánam, de teljesen megszállottan, nemrég meg egy 18! éves -nekem ez fiú sajnos, pedig nagyon kedves és értelmes, helyes-csapta a szelet. Ismerem az anyukáját is, nekem ez kínos volt, pedig hú jól néz ki. Lehet prűd vagyok, de nekem ez nagy korkülönbség. Viszont akkor is érdekes.

2022. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!