Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A COVID alatt a barátom vállalkozást indított, sajnos nem indult be úgy, ahogy gondolta, és jelenleg az én feladatom a pénzkeresés. Albérletben lakunk, a félretett pénzem pedig feléltük. Az idegeim is rámennek kérlek adjatok tanácsot, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A barátom nem foglalkozik ezzel, de én sokat szorongok ez miatt, mert tudom, senki nem fog segíteni a jövőben sem. Nem érzem jól magam, a barátomon nem veszem észre, hogy ezeket érzelmileg pótolná. Azt hiszem inkább ez bánt, hogy egyedül az én problémám. Egyetemet sem tudtam elvégezni, mert dolgoznom kellett. 25 éves vagyok és minden igyekezetemmel azon vagyok, hogy megteremtsek egy normális életet.

#egyedüllét #érzelmileg magányos #szeretem de mit tegyek?
2022. jan. 21. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Én azt mondanám, hogy vagy eltakarodik rendesen pénzt keresni, vagy otthagyom. Nyilván ideiglenesen kisegíti az ember a másikat, de mivel ezek szerint te sem keresel úgy, hogy csak a te fizudból kényelmesen éljetek, én nem támogatnám a vállalkozói ambícióit tovább.
2022. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Hát én az ilyen semmirekellő, élősködő, felelőtlen hereverét kivágnám, mint cirmos cicát fosni, de azt igazából csak te tudod, mennyire vagy önszopatós mazochista alkat.
2022. jan. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Eleve ilyen fiatalon minek összeköltözni?
2022. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

A barátod húzzon el dolgozni, te meg vissza a suliba.

Honnan szaporodnak mostanában ezek az élősködő farkak?

2022. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagytad abba az egyetemet?
2022. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%

Kezdem elhinni az incelek panaszait....


Nőkent, hogy a p.csaba ertekelheted magadat ennyire alul????


Felfogtad mit tettél??? Tonkrebasztad az eletedet! Grtulalok az egyetem abbahagyasahoz 👏👏👏 Szerintem add el a szerveidet is, hat nehogymar nelkuloznie kelljen! Tartsd ki tovabbra is a p.csáját!


26N

2022. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Barátod egy gyökér.


"Mit tehetnék?"


Kereshetnél egy normális pasit.

2022. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%

#3

Én 23 évesen költöztem a páromhoz, igaz, ő 38 volt akkor!


Kérdező!

Javaslom neked is, h keress egy NORMÁLIS férfit

2022. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Annak a kedves embernek, aki privátban írt rám, hogy mennyire bunkó vagyok, üzenem, hogy a jóban-rosszban NEM azt jelenti, hogy hagyom, hogy kihasználjanak, hogy feléljék az összes megtakarított pénzemet egy elcseszett vállalkozás miatt, ami nem működik. Normális ember, ha nincs eleve egy megrendelői köre vagy baromi nagy saját kezdőtőkéje, hogy dolgozik a vállalkozás mellett, és akkor hagyja abba, amikor beindul az üzlet. Nem pedig attól a párjától várja, hogy eltartsa, aki egyedül nem keres annyit, hogy mindkettejüket eltartsa.
2022. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mióta élősködik rajtad?
2022. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!