Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esély így?

Figyelt kérdés
Adott egy 5 éves kapcsolat. Az elején (kb 2 év) tökéletes volt minden. Össze is költöztünk, vagyis ő hozzám. Ő amúgy külföldön dolgozik így havonta 1 hetet van itt. Aztán jöttek gondok. Egyre több veszekedés, szinte sehová nem járunk el és sajnos a sex sem olyan és romantika sincs már. Amikor itthon van 1x vagy 1x sem sexelünk. Próbáltam meg beszélni de kb hiába. Lehet ennek még esélye így? Most érzem azt hogy nem ezt akarom már, viszont sajnálom őt mert mint ember szeretem. Tudom ha szakítanék akkor nagyon meg viselné őt. Viszont én így nem vagyok boldog. Valaki volt hasonló helyzetben? Sikerült meg beszélni vagy inkább maradt a szakítás?

2022. jan. 29. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Szex! Nem sex, nem szeksz. Szex.
2022. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem nincs ertelme.. sajnalod oke

Boldog vagy ? Nem

Mi az istenert vagy olyannal aki nem tesz boldogga.. kicsit tedd mar magad elorebb nala basszus.. magadnak te legyel az elso

Ha nem vagy boldog

Lepj ki

Ennyi

2022. jan. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Ahhoz, hogy megbeszéld a problémát, mind a két félnek akarnia kell azt a megbeszélést. Ha ő nem akarja, akkor nincs más, mint szakítani vele. Emberileg sajnálhatod és maradhattok baráti viszonyban, de párkapcsolatként ez nem fog működni.

Még az is lehet, hogy igazából ő is szakítani akar, csak képtelen rá. Vagy egyszerűen ingyenszállásnak használ, amikor itthon van - az állandó veszekedés neki sem lehet jó, és ő sem lehet ebben boldog...

2022. jan. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
A sex a minden? Anélkül jól meg lehettek. Misem szexelünk már, 24 évesek vagyunk a férjemmel öt éves házasok múltunk. És nagyon jól működik a szexen kívül minden. Együtt fekszünk az ágyban és csak simogatások vannak! Jól működik!
2022. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4:


“lol”

2022. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Így nem vagy boldog. Nem lesz jobb hidd el. Jobb véget vetni ennek.
2022. jan. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Örök törvény= ha nem velem beszéli meg, akkor az azt jelenti, hogy mással. Ha nem velem szexel, akkor az azt jelenti, hogy mással.


Amikor itthon van, nálad landol, ez neki így kényelmes, nem kell külön lakást bérelnie, van, aki mos, főz, takarít utána. Aztán 3 hét, amikor külföldön éli a saját életét, ahol szintén van egy ilyen kapcsolata.

Én megszerezném tőle a kinti címét, óvatosan és trükkösen, és meglepném egy váratlan látogatással. Esélyes, hogy kettős életet él már régóta. Még az is, hogy ott már gyerek is van.

Ha 3 hetenként sincs szex, akkor már semmi sincs.

Ez a tartós távkapcsolatok törvényszerű kifutása.

Lépj ki, minél előbb, hogy minél kevesebb sérüléssel tudj egészséges, új életet kezdeni.

2022. febr. 1. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

Rakd ki! Te már csak szállásadó vagy, ráadásul ingyen!

Azért nem beszél róla, mert akkor költöznie kell.


Mire legközelebb jönne, összecsomagolnék, zárat lecserélném, aztán jöhet a holmijáért, amikor tanúkkal, nem vagyok egyedül.

5 éve együtt élünk, semmibe vesz, és még megbeszélni sem hajlandó?!

Rajtam élősködik. Kifelé! Ennyi.

2022. febr. 1. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jobban jársz ha mielőbb pontot raksz ennek a történetnek a végére.
2022. febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!