Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért nem hajlandók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem hajlandók felvállalni hogy vannak igényeik?

Figyelt kérdés

Miért kell ez a cukiskodás hogy nekik nincs is semmi elvárásuk?

Pedig egyértelmű hogy vannak anyagi szellemi szexuális meg mittomén mivel kapcsolatban még elvárásaik.



2022. febr. 1. 12:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Miféle nő mondja, hogy nincs semmi elvárása?
2022. febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Minden embernek vannak igényei, nemtől független, ezen nincs mit felvállalni ez nyílt titok
2022. febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%
Láttál te már nőt élőben?😀
2022. febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván mindenkinek vannak. Ahogy neked is.
2022. febr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Elképzelni nem tudok olyan nőt, akinek lennének igényei. Szerintem minden normális nőnek (és férfinak) vannak igényei, hogyan is ne lennének? Ez viszont egyáltalán nem rossz dolog. Ezt mindenki tudja.
2022. febr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
De ha mondod bármire hogy az, akkor letagadják hogy nem is.
2022. febr. 1. 12:23
 7/30 anonim ***** válasza:
7%
Mert nők azok csak nők😁
2022. febr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
82%
Elég baj volna ha nem lenne semmilyen elvárás pl. párkeresésben, ahol (tudom, már nem duvat leírni de) elvileg azt a társat keresem, akivel megosztom az életemet jóban-rosszban.
2022. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
8%
Csak jóban :D
2022. febr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
14%
Azt én sem értem, 2022-ben miért nem lehet legalább azt kimondani, hogy, ahogy a matematika fogalmaz, a külső "szükséges, de nem elégséges feltétel". Általában azzal jönnek, hogy az számít a legkevésbé, pedig ha a csajhoz képest külsőben szinten aluli vagy, akkor csinálhatsz/mondhatsz bármit, nem fog menni. Mondhatjuk úgy is, hogy a külső KO kritérium. Viszont ilyetén akár azt is mondhatnánk, hogy csak az számít, mert ha az nincs, akkor bizonyosan semmi sincs. Ugyebár.
2022. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!