Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eszemmel tudom hogy valószí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eszemmel tudom hogy valószínűleg jobb lenne elválni, de úgy, érzem soha nem lennék rá képes. Mit tegyek? 32/N

Figyelt kérdés

Vallás miatt házasodtunk össze idejekorán. Nem igazán illünk össze. Én soha, sem leszek neki elég jó, ő pedig nem érez rá késztetést hogy elég jó legyen nekem. Volt már olyan az életében akinek a csillagokat is lehozta volna. Én nem az vagyok. Ráadásul úgy érzi kimaradt az életéből a nagybetűs élet, ismerkedés (vallás miatt). Néha azt érzem hogy egy időzített bomba. Egyszer úgyis megcsal vagy elhagy.

Meddig érdemes megmenteni egy házasságot?

Van hogy imádom, bármit meg tennék érte, van hogy gyűlölöm.



2022. febr. 1. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem illetek össze akkor szenvednél tovabb egy kapcsolatban vallas miatt mikozben mar az alatt az ido alatt vagy lehetnel boldog szingli vagy megtalalhattad volna azt akivel osszeillesz, de a jelenlegi hazastarsad is. Kenyszeres dolgokra epiteni egy kapcsolatot butasag. Vallas miatt elobb hazasodtatok, kenyszer es oriasi butasag.
2022. febr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A házasság már csak ilyen, 20 év együttlét után van olyan nap amikor hátam közepén a pattanás, máskor meg hiányzik és nem bírok nélküle élni. Amíg a pozitív napok überelik a rosszakat, addig van értelme küzdeni a kapcsolatért.

A korai házasságok ismérve, hogy idővel az egyik fél azt érzi, hogy ő nem élte meg a vágyait a házasság előtt és nem a partnerével akarja azt kipróbálni, vagy azért mert megveti, vagy azért mert nem tartja alkalmasnak rá. Sajnos ez a helyzet tényleg időzített bomba tud lenni, csak akkor lehet ezt rendesen kezelni ha mindkét fél együtt keresi a megoldást, ha az egyik fél kizárja a másikat akkor szakítás lesz a vége.

2022. febr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pazarlod az éveidet feleslegesen. Az élet rövid, szóval......
2022. febr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Esetleg valami párterápiát meg lehet próbálni, vannak könyvek is a témában. [link]
2022. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minden évvel nehezebb lesz
2022. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Küzdj a kapcsolatodért
2022. febr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Na ezért hukyesef a vallas
2022. febr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Rendelj egy pizzát.


A pizza előbb megjön mint a mentőautó.

2022. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugtass meg, hogy ha nem is válsz el, ugye nem fogtok ebbe a borzalomba gyereket vállalni?
2022. febr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 8 évig kínlódtam.. kár!
2022. febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!