Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a barátotok ezt csinálná?

Figyelt kérdés

A barátom itt született, de nem magyar származású.


Nyáron a haverjaival kimennek az országba ahonnan származik kb. 2 hétre.


A haverokkal ez már meg volt beszélve, de pár hónapja engem is kihívott. Mondta, hogy örülne, ha én is mennék.


Pár napja is beszéltünk erről és mondta, hogy megkèrdezi a haverjait, hogy mehetek-e. Ők azt mondták, hogy rontanám a fiús hangulatot és, hogy majd max menjek oda, ha ők (a haverok már leléptek).



2022. febr. 5. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nincs ezzel baj. Majd mentek kettesben is. Most elég gáz lenne ha egyedüli lányként elmennél.
2022. febr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem se csinálj ebből nagy ügyet. Ez nem jelenti azt hogy nem bírnak, csak így máris nem lesz fiús kirucc. Szerintem a párod itt mindenkinek jót akar. Neked is, a barátainak is. Latod, rád is gondolt. Elmentek kettesben is. Nopara.
2022. febr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

#1 uhh de gáz lenne ott egy lány.

Fúj lányok.

21/N

2022. febr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

Melyik az a külföldi ország ahonnan származik? Nagyon nem mindegy.


Pl. a környező országok, Ausztrália, Japán, Egyesült Államok bizonyos részei, Kanada rendben vannak.


De mondjuk latin-amerikaikkal sokszor lesz az a vége, amit régen egy dokusorozat követett végig, hogy ott megkísérlik drogcsempészetre felhasználni a tudta nélkül, bukás esetén pedig lazán hagyják a szarban, megrohadni egy bolíviai börtönben. Afrika szintén ellenjavalt, a 0 infrastruktúra és törzsi háborúk nem éppen kellemesek.


Arab ország pedig echte kerülendő, ott még az is előfordulhat, hogy nő vagy, ergo nincsenek jogaid és azt csinálnak veled, amit akarnak. Rendszerszinten.

2022. febr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

"#1 uhh de gáz lenne ott egy lány.


Fúj lányok."


Nincs gond a lányokkal, én is az vagyok. De mindennek megvan a helye. Szerelmes enyelgésnek nem egy fiús utazáson pl.


Én nem is akarnék így elmenni, tök kellemetlen. Fiús bulin nincs helye lánynak. Ahogy lányos bulin sem fiúnak.

2022. febr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezért kell magyar férfit választani.
2022. febr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De az a csaj majd nem fog zavarni, akit az egyik haverja akar majd összeszedni ott?😂😂
2022. febr. 5. 11:04
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
Igen, megy majd a nyálcsorgatás, nőzés, ezért nem kellesz oda. 😅 na mindegy, ezen ne vessz össze vele, max majd kidobod
2022. febr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!