Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
A párom jelenleg home office-ban dolgozik, sokat van itthon. Heti párszor ellátogat a szüleihez, máshová nem nagyon megy. Együtt szinte minden hétvégén szervezünk közös programokat, nélkülem nem nagyon megy sehova. A haverjaival hónapok óta nem találkozott normálisan, ha felkerül a téma, hogy üljenek össze az lesz a vége, hogy senkinek nem jó, senki nem ér rá vagy most épp nincs kedve. Kérdeztem mi bántja mostanában és azt mondta, hogy bedepressziózott egy kicsit itthon. Hogyan tudnék neki segíteni? Velem való közös programok eddig is voltak, hetente
2022. febr. 10. 06:57
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Amíg köztetek minden ok, addig ne aggódj túlzottan,nem ami rajtad múlik Te megteszed,foglalkozol vele tisztességesen. Majd ha normálizálódik a világ kibillen a holtpontról,ez a home office hibája.
2022. febr. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Ha meg tudjátok anyagilag engedni, akkor érdemes volna pszichológushoz járnia. A depresszió súlyosbodhat, s akár olyan állapotba is kerülhet, hogy dolgozni sem tud majd. Jobb megelőzni egy nagyobb bajt.
2022. febr. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Én a közös sportot ajánlanám. Nekem attól mindig sokkal jobb kedvem lesz. Aranyos vagy, hogy így figyelsz rá.
2022. febr. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló helyzetben vagyunk, csak nálunk a férjem nem is ismeri be, hogy rossz lenne neki a folytonos itthonlét, csak én látom rajta, hogy megváltozott a viselkedése.

Az lenne a jó, ha a hétköznapokban is lenne valami ami feldobja, mert tök jó, hogy hétvégén van program, de hétfőtől péntekig így is meg lehet őrülni az unalomba. Esetleg valami kisebb kaliberű dolgot lehetne csinálni hétköznap este is, akár csak elmenni sétálni, vagy pár órára beülni valahova. Az a baj, hogy ha a haverok sem érnek rá, akkor nehéz.

2022. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1 keretek. a home office minél inkább különüljön el attól, amikor nem dolgozik és úgy van otthon.

2 gyakori kimozdulás. igen, keresse meg újra a haverokat, meg minden, amit régebben szeretett csinálni pl. munka után. nem sokára jön a tavasz, sokkal könnyebb mindenféle kimozdulós programot csinálni.

egyébként ha olyan lelkialkat, mint én, akkor a tél második fele amúgy is egy hangulati mélypont. sokkal több az életkedvem, amikor március közepén-végén úgy rendesebben beüt a tavasz.

2022. febr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként muszáj neki folyton home office-ban lenni, nem lehet már bemenni a munkahelyre? Mert mi is ho-ban voltunk a pandémia alatt, volt, hogy nem is lehetett bemenni, de most már nincs ilyen korlátozás. Ha van lehetősége, akkor járjon be legalább heti egy napot az irodába, szocializálódjon. Bele lehet szokni a home office-ba és leépíti a szociális kapcsolatokat.
2022. febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!