Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanulhatott belőle ?

Figyelt kérdés
Volt egy időszak amikor sokat dolgoztam hogy jobb legyen mindenkinek nagyon sokat veszekedtünk és egy ideje már nemis aludtunk együtt ! Sosem gondoltam hogy masra fog nézni míg volt egy gyanus likolgatás ami nemhagyott nyugodni .. kiderült hogy elvileg volt két beszélgetés de semmi több viszont az uzenet torolve volt mindkét félnél mert elis látogattam akkor hozzá elég nemvisszafogott hangnemben ! Párom sírt és aztmondta sosem tudna engem így bántani ! Szerintetek bízhatok benne ? Azóta nincs gond énis mérsékeltem a munkát valamilyen szinten enis ugyerzem hanyagoltam de ez a dolog akkor sem had nyughatni bármiis volt !!

2022. febr. 13. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Belekötöttél vmi hülyeségbe. Semmi ertelme nem volt.
2022. febr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Ha nincs gond, akkor nem történt valszeg semmi vagy az nem volt jó. Ha félre is kúrt, túl van rajta.
2022. febr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem véletlen lett az a beszélgetés törölve. Plusz ha volt is valami valószínűleg sosem fogod megtudni. Tagadni fogják úgy is.
2022. febr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát kb énis ígyvagyok vele..

Hát ő vallotta be hogy 2x beszéltek elis mondta hogy mit jó nemvoltunk a legjobba de én akkor sem csináltam ilyet..

2022. febr. 13. 15:15
 5/5 anonim ***** válasza:
A leggyengébb érv, hogy te nem csináltál ilyet.
2022. febr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!