Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjetek, barátotok mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjetek, barátotok mindig ki állt mellettetek minden helyzetben?

Figyelt kérdés
Mi volt az, amikor a férfi nem volt Férfi a szemetekben?

2022. febr. 14. 05:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
22%
Ő volt a szánalom. Hidd el domináns férfiak mellett teljesen más vagyok. És jellemzően dominánsak is a barátaim akikkel járok. Kis nyomikkal semmit nem tudok kezdeni.
2022. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
30%

Valódi férfiak a helyemen kezelnek, NŐKÉNT, es nagyon jól. És leoltanak bárkit, aki belém merne kötni.

Kis nyomik mellett tűnök max nárcisztikusnak, képtelen vagyok viselni a mulyaságot. De ez mellett empatikus is vagyok.

2022. febr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

A leírtak alapján nem értem, ti minek haverkodtatok, amikor két teljesen különböző emberről van szó. Ez már alapjában nem jó szerintem.

Azt meg jó volna tudni, hogy mi miatt nem tudott kiállni, mert sokszor lehet a háttérben valami dúrva dolog, amiről az ember nem akar beszélni még a haverokkal sem. Lehet valami pszichés, nem csak annyi, hogy beszari.

2022. febr. 14. 15:48
 14/15 anonim ***** válasza:
Lelki társak voltunk.
2022. febr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Más hölgy válaszoló? Szerintem nagyon sok srác nem tud kiállni önmagáért, tuti, hogy a barátnőik otthagyják őket.
2022. febr. 14. 19:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!