Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban megöli a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban megöli a szexuális vonzalmat egy kapcsolatban, ha a felek hónapok óta 0-24ben együtt vannak?

Figyelt kérdés
2022. febr. 15. 22:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
Ezt az adott emberektől kérdezd!
2022. febr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk így volt, de ott kihozott más problémákat is a folytonos egymás nyakán való lógás.
2022. febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem törvényszerű
2022. febr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Tény, hogy kell a szabadság a feleknek.
2022. febr. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. A férjemmel közös cégünk volt, közös volt a baráti társaságunk is, mégsem volt belőle gond. Nálam inkább a távolság, a ritka találkozás okoz elhidegülést, de nem vagyunk egyformák.
2022. febr. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezt a 0-24-et a nagy covid karantén alatt tapasztaltuk meg, de mi élveztük. Akkor 4 hónapig otthonról dolgoztunk.

Pedig szeretjük a szabadságot, amit a másik hiánya ad :)


Ki volt alakulva a rutinunk, hogy a férjem elment reggel korán dolgozni, onnantól volt 2 szabad órám magamra, a háztartás egy részére.

Ő ebből kifolyólag 2 órával hamarabb ért haza, volt 2 nyugis órája magára, a háztartás másik felére.


A karantén ezt keresztbe húzta, de mi nagyon élveztük. Rengeteget jártunk kirándulni, otthoni randi esteket csaptunk.

Ott erősödött meg úgy a kapcsolatunk, hogy a rá következő évben megkérte a kezemet.


Szóval nem törvényszerű az egymás agyára menés.

2022. febr. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
26%

Ha non stop egyutt vagyok is akármelyik pasival(exeim vagy a jelenlegi)egyik sem hagyná ki a napbol a szexet velem.

Olyan természetesnek veszik mint amikor eszik az ember vagy wc re megy. Nem agyalnak, csak csinálják. (Szerintem még az is lenyegtelen nekik hogy kivel, csak szex legyen)

2022. febr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a kapcsolatunk ráment, de szerintem nem a folytonos összezártság miatt, hanem mert a folytonos összezártság megmutatta a páromnak az igazi énjét, ahogy azelőtt is viselkedett, mielőtt összeköltöztünk. Nyilván amíg csak találkozgattunk, addig mindig illatosan, tip-top összeszedve érkezett, mindig csináltunk programot, hozott valami apróságot, ilyesmi. Összeköltözés után ezek szépen eltűntek és mikor jött a karantén, meg a home office, eljutottunk odáig, hogy 3-4 naponta fürdött, könyörögni kellett neki egy 10 perces házimunkáért, szex az 2 hetente volt, nem lehetett kimozdítani programra (télen túl hideg, nyáron túl meleg volt stb)...


Szóval én feladtam. Mai napig nem tudom, hogy ennek a kiváltó oka tényleg az összezártság volt-e, de valahol szerintem igen.


23L

2022. febr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk nem. Sőt, nekem a korábbi kapcsolataimban pont az ölte meg a vonzalmat, hogy a másik valamilyen szinten elérhetetlen, távolságtartó volt. Ha úgy érzem, hogy a párom nem elérhető a közös életünk nagy részében, kihasználásnak érzem a szexet is, olyan "csak elővesznek" dolognak és nincs hozzá gusztusom.
2022. febr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Mi másfél éve nyomjuk kb 0-24ben,és sokkal erősebb a kapcsolatunk. Mondjuk mi alapból együtt éltünk és együtt töltöttük az időnk 95%át,nekünk erre van igényünk, másnak ez sok lehet.
2022. febr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!