Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet komolyan tervezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet komolyan tervezni egy ilyen igényű emberrel?

Figyelt kérdés

Tehát a képzeletbeli felállás: A párod (jelen esetben nő, de képzeld el azt a nemet, amelyiket szereted) heti 2 napot akar veled találkozni. Ennek az az oka, hogy ő még ebbe is belefárad, mert ő órákig készülődik egy találkozóra, hogy tökéletes legyen a sminkje, a haja, a ruhája, jó legyen a kedve és igazán minőségi legyen az az együtt töltött pár óra. Többet azért nem akar, mert akkor nem tudja a tökéletes énjét mutatni, hiszen elég fárasztó órákig készülődni, ezért csak heti max 2 napra van kapacitása.


Az ilyen amúgy hogy akar összeköltözni? Tudom, sehogy, de le tudna élni így egy életet? Megjegyzem, kétlem, hogyha valaki igazán szereti a másikat, akkor ne látná gyönyörűnek smink nélkül, fáradtan, rosszkedvűen, pizsiben.


2022. febr. 16. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem lenne ehhez energiám. Az ilyennel meg lehet jelenni hétvégén egy buliban, aztán ki is fújt.
2022. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Én nő vagyok, de sose értettem az ilyen nőket. Valószínű komoly problémák vannak a fejében. A helyedben nem terveznék vele, max szórakoznék kicsit- de nem is hitegetném.
2022. febr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
A heti 2 találkozó lenne számomra ebben a szituációban a legkisebb probléma. Soha nem kezdenék olyan neurotikus, felszínes, rigid emberrel, aki mindig a tökéletes énjét akarja mutatni.
2022. febr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%

Hát ha csak együttélést tudsz elképzelni és már az ismerkedési szakaszban azt latolgatod, akkor nem ő a te embered.

Én nem szeretnék együtt lakni a párommal.

2022. febr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Soha, egy-két év múlva sem?
2022. febr. 16. 15:28
 6/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

MAX akkor összejárnánk dugni.


Sajnos egy párkapcsolat azért nekem alapvetően 24/7-ben működik, minusz a csekélyke énidőm.

2022. febr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen beteg.
2022. febr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Ez randi időszakban teljesen normális, mindenki a legjobb formáját akarja hozni! Kapcsolatot viszont így nem lehet fenntartani hosszú távon, és nem is hiszem, hogy normális ember fejében megfordul, hogy a párja nem tudja, hogy vannak normál életfunkciói, rossz napja, pattanása stb, és emiatt nem szívesen találkozik vele.
2022. febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
5: Nem tudom. 1-1,5 év múlva biztosan nem.
2022. febr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ehhez hasonló kapcsolatomnak tettem pontot a végére.

Ugyan a második hullám alatt jöttünk össze ezért csak hétvégén talalkoztunk, de mikor már vége volt meg ő is megcsinálta az allamvizsgajat tavaly nyáron azóta se történt változás. Szoltam neki ezért többször is, hogy leszr, elhanyagol stb, de csak a hiszti ment. Én meg már az elmúlt 1 hónapban nem birtam se aludni se dolgozni, igy múlt héten lett vége.


Ja és én vagyok a női fél.

2022. febr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!