Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi különidõ/külön eljárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi különidõ/külön eljárás elfogadott egy gyerekmentes kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2022. febr. 16. 16:53
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
82%
Közös megegyezés alapjàn,mondjuk?
2022. febr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Erre nincs sablon. Ez a két félen múlik, nekik mi fér bele, hogy tudnak jól működni.

Mi eléggé itthonülők vagyunk, a legtöbb helyre pedig együtt megyünk. De ha mégis van egy fiús vagy lányos este, akkor nincs semmi duzzogás, mindenki megy oda ahova akar és addig marad ameddig akar. Ez egy kapcsolatban szerintem csak megbeszélés kérdése.

2022. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Amennyi még mindenkinek kényelmes és közös nevezőre hoztok.
2022. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem heti 3-4 edzésem van
2022. febr. 16. 16:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mikor összejöttetek is edzettél?

Amúgy az edzés szerintem más kategória, mint pl ha kocsmába járnál a haverokkal.

2022. febr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, de kötetlen munkaidõm volt, és az edzések hajnalban voltak, tehát alig vette észre
2022. febr. 16. 17:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem addig semmilyen program nem zavar,a míg az nem megy a kapcsolat és a közös idő rovására. Az edzés szerintem is más mint a bulizás. A buliba/kocsmába járás előbb utóbb zavarna ha rendszeres, az edzés nem. Egyéb programokra mi általában együtt járunk a párommal, mert közös a baráti társaságunk.
2022. febr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Noren1989 ***** válasza:

A barátnődnek mennyi együttlétre van igénye?

Ő eljár barátnőzni?


Együtt éltek egyáltalán? :D

2022. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!