Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkozott már valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elekpok kérdése:

Találkozott már valaki hasonló helyzettel? Mi lenne a lehető legjobb döntés?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy együtt vagyok egy lánnyal több mint egy éve. Ha beleszámítom a szüneteket,vagy nem is tudom miket,akkor van már másfél év is. Állandóan buliba szeretne menni két-három hetente kb,de még egyszer sem mentem el vele. Nem,azért mert vele nem szeretnék mutatkozni,hanem mert nem kedvelem a szórakozóhelyeken azokat az embereket,akik nagyon elengedik magukat. Nekem ez nem kikapcsolódást jelent,hanem feszültséget. Nem is voltam még részeg soha. Mondtam neki,hogy mennyünk el bárhova máshová,kérhet bármit tőlem,de mindig megsértődik rám. Én elengedem őt,akkor megy amikor csak akar,oda ahová csak szeretne. Másfél hónapja elegem lett,hogy állandóan kiabál velem meg lökdösődik,ezért felszívódtam 2 hétig. Elmentem kaszinózni,pokerezni ilyenek. Nem újdonság ez,ezért említettem az elején,hogy nem is tudom mióta vagyok vele együtt. 1 hónapja egyenlőre veszekedések nincsenek,próbálom elképzelni nélküle a folytatást,ugyanezt mondta ő is,de egyikünknek sem megy. Nem is értem két ennyire különböző ember hogyan szerethetik egymást. Ez viszont nem egészséges párkapcsolat,kezd kihullani a hajam,bár érte ezt is elfogadnám. :D Lehet ennek így értelme? Ha igen,hogyan? Ha pedig nincs értelme,akkor mit csináljak hogy ne legyek belé ennyire szerelmes? 21 éves vagyok.

2022. febr. 16. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Alapjába véve szerintem az elég nagy probléma, ha elhív bulizni stb és te soha nem mész el. Bármit csinálhatnak vele a anélkül hogy te tudnál is bármiről...meg ez hogy bárhova mehet ahová csak akar? Annak örülnél ha mondjuk valakihez dugni menne csak? de mindegy hagyjuk...


Megvan mind két félnek a személyes tere ezzel nincs gond, de amikor egyáltalán nincsenek közös programok csak otthon ülés az nem mindenkinek jó. 2-3 hetente te is elmehetnél valahova...de igazad van nem egészséges a kapcsolat, de szerintem még menthető, ha valami közös programot is találtok, nem egymást próbáljátok kiheverni úgy hogy ott van amúgy mind a kettőtök egymásnak.

2022. febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem próbáljatok meg kompromisszumot kötni. Ő el akar menni bulizni, te nem. Csináljátok azt, hogy néha elmész vele bulizni, máskor meg te találsz ki valami más programot, lehetőleg olyat, amit ő is szeret és akkor kis idő után, már ő is jobban fogja akarni azt a másik programot, mint bulizni menni, mert tudja, hogy azt te is élvezed. Kezdésnek szerintem ez jó ötlet :)
2022. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Szakítás. A szerelem meg elmúlik.
2022. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2/3

Próbáltuk,azt írtam egyszer sem voltam vele buliba,pontosabban úgy értem,egyszer sem buliztunk együtt. Én leültem a sarokba és csak figyeltem. :D Próbálok azért mindent megadni neki,a nevére irattam az egyik zálogházamat.

2022. febr. 16. 19:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaa értem :D hat akkor a többi már rajtatok múlik, összességében nem válságos a gond, mégis baj, hogy egy ilyen egyszerű dolgon ennyit civakodtok, gondolom mindketten makacsok is vagytok :D barátnődnek lehet azt kéne eldontenie, hogy a buli fontosabb vagy te
2022. febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ez valami kamu kérdés? Ki irat a másik nevére egy év után egy zálogházat?
2022. febr. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
#4 olyan, akivel még nem b@szott ki nő :')
2022. febr. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok, *#6* ezt akartam az elejére írni xd
2022. febr. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

6/8 anonim

Aki szereti a párját. Rossz volt látni hogy minden nap hajnalba ébred majd megy a munkába. Amíg érzem,hogy szeret engem addig az övé. Egyébként nincsenek tollak a hátamon,a biztosításból kifizetendő összeg tűzkár esetén 85%-ban engem illet,de nem ez a lényeg basszus...

2022. febr. 17. 14:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat,hogy ezt mondom,de ez nem kapcsolat. És főleg nem szerelem, ez beteges ragaszkodás, semmi más nem kot össze titeket, csak a szex, ami gondolom jó. Olyan nincs, hogy valakivel nem tudsz szakitani, maximum gyenge vagy hozza, de az meg baromi kiábrándító. Mi értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol ennyire kulonboztok és mindig meg kene alkudnotok egymással minden helyzetben ? Nem lenne jobb egy olyan pár, akivel sokkal jobban hasonlítasz és csak apróbb dolgokról kene lemondani? Nem, neked is a szenvedés kell. 23 éves vagyok, de 21 évesen sem voltam ennyire kétségbe esett. Komolyan rossz olvasni, hogy felnőtt emberek ennyit vergődnek.
2022. febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!