Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értelmeznéd ezt a szituác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értelmeznéd ezt a szituációt?

Figyelt kérdés

A barátnőmet a korábbi barátja megcsalta, ennek ellenére próbált neki megbocsájtani, de végül őt hagyta el a férfi. Ez pont akkor történt, amikor megismertem, és nem is ugrott egyből az én nyakamba, sok időt hagytam neki, hogy felépüljön ebből, túllépjen rajta. Vártam rá, és fél év elteltével összejöttünk, fél éve pedig együtt is vagyunk már.

Sajnos nem tudott tőle teljesen elhatárolódni, mert egy helyen dolgoznak. Viszont nagy multi, más részleg, tehát igazából soha nem is látják egymást, nem is beszélnek. Az utóbbi időben viszont furcsán viselkedik, de nem is ez a lényeg.

Barátnőm beszámolt róla nekem is, és a közeli hozzátartozóinak is, hogy nem érti mit művel az exe. Erre pedig olyan válaszok jöttek a barátoktól/családtagoktól, hogy én, a mostani párja mennyivel különb vagyok; a nyomomba sem ér; "ő volt az, aki elment".

Ezt én totálisan úgy értelmezem, mintha a mostani párom még nem tette volna túl magát rajta, és barátok/családtagok próbálnak mellettem kampányolni, mert attól félnek, hogy képes lenne visszamenni az exéhez. Ti is így éreznétek?


2022. febr. 16. 22:36
A kérdező szavazást indított:
Én is így értelmezném
Máshogy értelmezném
8 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ez kevés információ ahhoz hogy ilyen következtetéseket lehessen levonni.
2022. febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Ha hónapokig/évekig visszanyeled, hogy nem kedvelsz valakit, akkor mikor elmondhatod, nagyon szívesen kinyilvánítod a véleményed.
2022. febr. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt én is így gondoltam, amíg el nem hangzott, hogy "ő ment el". Ezt én úgy fordítom, hogy nem az áll közénk, hogy én vagyok, hanem az, hogy önérzetből nem megy vissza hozzá, ha már szakítottak vele
2022. febr. 17. 08:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Kiváncsi hogy esetleg kapar e utána az exe.

Szoval hülye. Meg is csalják el is hagyják aztán még mindig remenykedik abban, hogy ő kell a csávónak :D

2022. febr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Barátnőm beszámolt róla nekem is, és a közeli hozzátartozóinak is, hogy nem érti mit művel az exe."


Talán ha leírnád nekünk is, konkrétan mit csinált az exe, akkor előbbre lennénk.


Vagy ez is csak egy kamu kérdés?

2022. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elkezdett összehaverkodni olyan emberekkel, akiket eddig csak névről ismert, de tudja róluk, hogy barátnőmhöz közel állnak (közvetlen kollégák, gyerekkori legjobb barátok, stb).
2022. febr. 17. 10:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Értem.


Össze-vissza kapkod a szerencsétlen.

Próbálja visszahódítani a lányt azzal, hogy minden ismerőse előtt megpróbálja magát a szeretni való férfi képében feltüntetni.

Szerintem az ismerősök többsége is csak szánakozik a hülyén.

2022. febr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6 Ezek sokszor inkább az ő világlátásukat tükrözi, mint a barátnőd gondolatait.


Én egy hónap után tudtam, hogy nem fog működni az exemmel, de 1,5 évet együtt voltam vele részben sajnálatból, részben azért mert emberileg nagyon rendes volt.


Fél évig jóformán csak a megfelelő alkalomra vártam, hogy kiléphessek a kapcsolatból (ne legyen szülinap, vizsgaidőszak, nyaralás lefoglalva stb.) és teljesen racionális döntést hoztam nem érzelmi alapon.


A - felületesen ismert - szobatársam első mondata az ügyre az volt, csak maradjak erős pár hétig és ne fogadjam vissza utána jobb lesz.


Én meg ez a wtf? A holnapi a hónapom legboldogabb napja lesz, hogy nem kell együttlennem vele.


Szóval szerintem ne láss bele többet mint ami. Lehet, hogy jel, de ha nem a barátnőd beszél róla folyton, hanem a rokonok, akkor nincs gáz.

2022. febr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!