Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátommal, mert az anyja mindent megtett, hogy konfliktus legyen. Rosszul döntöttem?

Figyelt kérdés
A barátommal megbeszéltük, hogy hozzám költözik egy hónapra próbaidőre, azért próbaidőre, mert voltak veszekedéseink korábban. Azonban az anyja azt mondta, hogy nem költözhet ide próbaidőre, mert ha elköltözik többet nem mehet vissza. Szerintetek is túlreagáltam, és szerintem ez manipulálás volt? Mert a barátom szerint az anyja ezt nem azért mondta, hogy mi ne tudjunk összeköltözni, ez tőlem független.

2022. febr. 18. 10:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*Szerintetek is túlreagáltam, amiért szerintem ez manipulálás volt?
2022. febr. 18. 10:49
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Uh ez kemény..jól döntöttél, kivéve ha dráma és káoszfüggő vagy, akk nem :D

Dehát csak nem..ugye? Jobb a normális kapcsolat?

2022. febr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél, meg ne gondold magad.
2022. febr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy ez nem rólad szólt, hanem a barátod és az anyja közötti kapcsolatról? Meg sem tudom számolni, hogy nekem hányszor mondták, hogy "ha nem tetszik lehet innen elmenni, de akkor többet ide be nem teszed a lábad". Halálosan komolyan gondolták.
2022. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél, lakjon élete végéig anyunál akkor. 😅
2022. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem válik le az anyjárol azt tenyleg hagyni kell
2022. febr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy rólad szól vagy nem, boxolják le, de ha ennyitől megijed valaki, és hagyja magát manipulálni, az meg is érdemli. Anyuka lelkiterrorista, manipulátor, a fia meg fél tőle. Fel kéne nőni, de anyu nem engedi, mert nem bírja elfogadni, hogy a fia egy felnőtt ember, és nem kontrollálhatja az életét. Ez most lehet nem rólad szól, de a barátod reakciójából érezheted, hogy mennyire döntésképes, manipulálható felnőtt ember. Aki ilyen pipogya, arról később sem száll le az anyja, szitutól független.
2022. febr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is így döntöttem. Nem mondom hogy néha nem bántam, mert még szerettem, de jobban jártam így
2022. febr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a gyerekeimnek azt mondtam, hogy bármikor hazajöhetnek. Mindig lesz otthonuk. Nem kell benn maradni egy rossz kapcsolatban, mert egyszer rossz döntést hoztak. Ennyit az anyukáról.

A barátod férfi, tudjon már dönteni.

2022. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 harebell ***** válasza:
De hogyan reagált erre a barátod? Mert ha emiatt elbizonytalanodott az összeköltözéssel kapcsolatban vagy lefújta, akkor jól tetted, hogy szakítottál. Ha viszont kiállt amellett, amit akart és így is össze akart veled költözni, akkor talán nem kellett volna elhamarkodni.
2022. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!