Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha azt érzem mintha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha azt érzem mintha a párom egy idegen ember lenne?Ez normális?

Figyelt kérdés

Telnek a napok,egyutt elunk.Eljarunk dolgozni,5 korul otthon egyutt is vagyunk. O nem sokat beszel a napjarol,maximum magarol a folyamatokrol amiket a munkban vegzett par mondatban.En kicsit tobbet,de annyira ot ez nem erdekli. Makd rendelunk kajat,vacsizunk kozben nezunk filmet.Esetleg jatszunk o a gepen en konzolon. Heti 3-5 alkalommal van szex,egyebek,bar azok is ilyen rutinszeruek .

Aztan neha ott ul ranezek es olyan mint egy teljesen idegen ember lenne.Hiaba vagyunk egyutt par eve,hirtelen elkap az erzes mintha ott lennenk a kapcsolat elejen az elso randiknal ,hogy vajon ki o? Olyan ismeretlen ,kedves velem,de megsem lehet kapcsolodni hozza,nem ismerem igazan,de en sem ot..

Nem mindig erzem ezt,de neha rémisztően elobukkan es kicsit megijedek. Normlis ez,hogy igy latom ot neha? Vagy ez totalis csod ,hogy a tarsam es ezt erzem? Tobbre vagyom ,olyan parra akik mindent megosztanak egymással akik tenyleg szimbiózisban vannak akik barmirol beszelhetnek nyugodtan,ahol magahoz olel a masik,ejszaka osszefonodva alszanak,reggel percekig megpihen mellettem,aki mellett nem kell felni aki tamasz es vigasz,eltet es eltetem,nem kozombos..ugy erzem o csak egy valaki aki itt van mellettem,letezik,eldegel velem,telnek a napok erotlenul,szeretetlenul..


2022. febr. 18. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki meg, hogy így érzel. Csinálhattok programokat, amik változást hoznak, és beszédtémát napok-hetek múlva is. A randizás visszahozhatná az izgalmat, vágyat, törődést. Ezen lehet javítani, bár nálatok ez valószínűleg a vég. Ő nem egy beszédes fajta, nem fog megváltozni, sőt feltételezem nem is fogja érteni mit akarsz.
2022. febr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Beszeltem mar errol parszor neki . Hol az egeszet elmondtam,hol csak 1-1 problemara fokuszalva . Vagy az van,hogy tamadasba lendul,vedekezik ,hogy ez nem igaz,mert … vagy pedig igerget,hogy jobb lesz. Aztan vot hogy tenyleg jobb is lett ideig-oraig, amikor mar kezdenem jol erezni magam,amikor mar elhiszem hogy kozel engedett akkor hirtelen “pofon vag” marmint nem szo szerint,hanem csinal olyan dolgokat vagy hirtelen nagyon elutasito lesz en meg felebredek ..es ez mar annyiszor megtortent,hogy mar bele sem merem magam elni ha mondjuk kicsit normlisabb velem. Aztan en ezzel amugy eleldegeltem jo hosszu honapokig. Par napja kezdek visszacsuszni a letargaiaba,hogy most komolyan en igy elek valakivel??Azelott nekem a parkapcsolataim nem ilyenek voltak,nem ilyen sivarak,nagyon nagy szeretetben eltem.Eloszor fordul elo,hogy ilyen rideg-hideg emberrel vagyok aki mar azt nagy dolgonak tartja,hogy reggel ad egy puszit a szamra es az mennyire nagy intimitas volt mar a reszerol. Hogy este neha a laba hozzaer a labamhoz es ez is nagy dolog.

Mert o este nincs az a penz,hogy hozzam bujjon,o keptelen ugy pihenni,en is menjek arrebb. Reggel azonnal kipattan az agybol ,indilas elott se jon be,max bekiabal en kirohanok es akkor kenytelen-kelletlenul elviseli hogy megolelem vagy nyomok neki egy puszit,mert neki a csok is olyan hogy azt ne csinaljuk idegen es nem normlis max szex kozben lehet,sajat szuleit sem latta csokolozni sosem. Hazaer munkbol kb hozzam sem szol,leul es el van,hozzam sem er,ha en odalepek hozza akkor fogadja az olelesem ,de annyi mar tenalbol is hogy menjek arrebb. Aztan max az esti filmnek megfogja a kezem es mar kiemelk mennyire romantikus volt velem o mennyire bujos. Ha kerem fekudjon mellem ugy kell veszekedni es kelletlenül odabujik ,de a kezevel maszatol mindenfele veletenul se kelljen engem erintenie. Ilyen o…nem tudom ez milyen zavar. Ja de szexualisan viszont kivan,tehat nem az van hogy undorodik tolem,szexualisan nagyon sokszor modnogatja hogy megkivant,szexy vagyok stb stb.

2022. febr. 18. 11:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz, én nem tudnék így élni valakivel, és ahogy látom te sem. Megváltozni nem fog, ő ilyen, neked ez kevés. Nálam ez szakítás lenne.
2022. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
2-es Ha át is beszéltétek, akkor ideje elfogadnod, hogy ez nem egy mélypont. Azt sem mondanám, hogy hogy vele van a baj, egyszerűen nem illetek össze, másra vágytok. Van ilyen, tovább kell lépni.
2022. febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Nem akarlak elkeseriteni, de az ember azzal viselkedik így, akit nem szeret, csak néha dgni jó.

Ugyanez volt velem, volt egy kapcsolatom, ahol a barátom nem volt túl az akkori exen, hiába kívánt szexuálisan, kb undorodott hozzam érni “emberileg”, szex közben oké volt minden, de amúgy soha meg sem simogatott. Eleinte nem így viselkedett, csak az utolsó két hónapban, utána ki is dobtam. Itt sem jósolok sok jövőt. Neked ez tényleg jó így? Beszéltél vele,ő ilyen, megváltozni nem fog. Vagyis de, ha szerelmes lesz egy lányba,ő fog lelépni. Ez lesz a változás.

2022. febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó ég kérdező. Szörnyű olvasni amiket írtál. Nem csoda hogy így érzel. Azt írod nem változott semmi. Ebből csak a szakítás a kiút... :(


Mi fél éve élünk együtt. A mai napig összebújva alszunk. Reggel ágyba hozza nekem a kávét és szeretget. Ha hazaér a munkából puszit ad megölel. Teljes a szimbiózis. Találsz mást aki megbecsül majd.


Én 25 ő 33.

2022. febr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Megcsal
2022. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

5,7: azt hogy megcsal vagy esetleg nem szeret en kizarnam.a megcslaast mindekepp a nem szeretet meg hat nehez megmondani.

Sose jar el otthonrol,de tenyleg es mindent tudok rola midnenrol beszamol igy megcsalas kb eselytelen,telojat se nyomkodja semmi jel erre.

A szerelemre meg hat azert pl kiszolgal sok dologban,lehet neki ez a szeretet kimutatas ugye,hogy elmosogat,csinal kajat,rendel kajat,segit ,torodik alapveto szuksegeltekkel.De az oleels,csok,simogatas stb nala telejsen idegen dolgok.Mindig modnja hogy masokkal is iylen volt,otthon is ilyen volt,neki ez ismeretlen dolgo.Probalkozott fejlodni benne,de szerintem szinte semmi javulas..

Elvileg exevel azert szakitott mert a csaj meg dirvabban ilyen volt ,mint o es ezt nm tusta elvisleni.

2022. febr. 20. 09:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok ilyen srácot ismertem ismerosi körben. Nem változnak, sosem lesz nekik fontos az intimitás max tényleg egy olyan csajjal, akibe fülig bele vannak zugva.
2022. febr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!