Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mással is beszél úgy a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is beszél úgy a párja (nõ) mint a kutyával?

Figyelt kérdés

Feleségem a szülésig tisztelettel beszélt velem. A gyerek 3-4 hónapos kora óta mint a kutyával. A terhesség közben is voltak parancsolgatások de akkor elnéztem. Idióta, barom, hülye, fsz megnevezéseket használ rám, kötekedik, dobál, stb. Mások elött is csinálja sajnos. Teljesen átfordult. Sokat segítek a gyerekkel, de munkaidõben a munkahelyemen vagyok és ez fáj neki. Utána hiába takarítok, nevelem a gyereket, nem számít. Csak az, hogy én “élvezem az eddigi életemet munkaidõben a kollégáim társaságában”. Pl kibukik, hogy együtt kávézunk a konyhában. Mivel szerinte õ “otthon senyved” a gyerekkel, ezért nekem sem szabadna felállnom a munka asztalomtól, hogy így legyek szolidáris. Bármikor mehetne barátnõzni, többen is kisbabások, de mindenkivel összeveszett irigység miatt. Mert azoknak több lehetõsége van, pl külsõ segítség terén. A gyerekvállalást õ eröltette fõleg, nekem volt már egy gyerekem akivel nagyon jó kapcsolatban vagyok. Most õt is hanyagolnom kell, mert ezen is parádézik. Elõre mondtam neki, hogy nekünk nem lesz segítségünk és sokat kell majd a gyerekkel foglalkozni. Azt hitte, hogy végigalussza egy baba, kisgyerek az estét meg magában játszik. Összekeverte az ismerõsi körében lévõ 4-6 éveseket egy kicsivel.

Mással is van így hogy kutya módon beszél az asszony? A pénzem azért jó neki, pl tegnap is beszólt, hogy “takarodj el venni egy étel párolót, meg egy jobb porszívót”. Munkába menet is úgy csinál mintha a szeretõmhöz mennék, pl “menj és érezd jól magad a haverjaiddal”. Arról nem tehetek hogy másokkal vagyok a munkahelyen és beszélgetünk, de nem szórakozni vagyunk ott. Azt mondja keressek olyan munkát amit otthonról lehet végezni és akkor 50%-ban meg tudnánk osztani a gyereknevelést.

Sajnos sok hasonló kérdést olvastam itt mielõtt ezt kitettem. Nagy a baj a fejekben manapság! Bár láttam egy vicces videó egy magyar influ csajról, aki a seggét pucsítja a tengerparton miközben a férj fotózza, közben a kisgyerek 20 méterre onnan fut a babysitter elõl😂 Lehet hogy ez lenne amire vágyna.


2022. febr. 18. 20:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%

"Sajnos sok hasonló kérdést olvastam itt mielõtt ezt kitettem."


remélhetőleg páran elolvassák a tiédet, mielőtt felcsinálnak valami nőt

2022. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
56%
Ezt jól besz*ptad.
2022. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
35%
megvagy, mostmár lehet :D
2022. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
39%
1X talán. Ha nagyon bátor, vagy nagyon hülye.
2022. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
70%
Miért hagyod, hogy így beszéljen veled? Ennél még az is jobb, ha gyerektartást fizetsz. Vegyetek fel egy dadát és küld el a feleséged dolgozni. A fizetéséből tudjátok állni a dada költségeit. Ez az az embertípus, akinek a markába nyomnék havonta egy huszast, hogy ossza be, vagy takarodjon dolgozni.
2022. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Menjen pszichológushoz.
2022. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
Azért beszél így veled mert hagyod. Irigy ezt pontosan jól látod és ha ezt nem fejezi be te sem maradsz neki sokáig ezt jobb ha elmondod neki és állj a sarkadra. Ha kell elválnék és mindent megtennék hogy a gyerek hozzám kerüljön ne hozzá. A másik gyerekeddel meg nem is értem miért hanyagolod a törődést. Az sem fog jóra vezetni mert eltávolodtok. Hisztizik a feleséged emiatt akkor ráér. Jó lenne ha magába nézne.
2022. febr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%
Beszéld rá a pszihologusra. Lehet szülés utáni depresszió. Egy próbát megérne, de nyilván neki is kéne akarnia.
2022. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
52%

úristen, de beszoptad


nagyon vicces, hogy nem is tudják az incelek itt az oldalon, hogy miket megúsznak

2022. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
68%
Megcsináltad neki a gyereket, mostantól 18 évig szívsz. A legegyszerűbb, ha megvárod amíg a gyerek bölcsibe vihető és elváltok, a gyereknevelés így is elég nehéz, de ha még ilyen dolgokkal is hátráltatnak pláne.
2022. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!