Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan téma, amit nem beszélsz meg a pároddal?

Figyelt kérdés
Van titkod előtte? Ha szóba jönne, vagy konkrétan rákérdezne, letagadnád? Nem bízol benne annyira, vagy csak egyszerűen szégyelled? Esetleg úgy gondolod nem rá tartozik?

2022. febr. 21. 15:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván van. Ha rákérdezne nem tagadnám. Ez nem bizalom, vagy szégyen kérdése, egyszerűen még házasságban is meg kell lennie a privát szférának. A gondolatrendőrség meg külön kicsapja a biztosítékot nálam.
2022. febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha van, csak azért, mert nem jutott eszembe. De ha felhoz bármit, beszélek róla.
2022. febr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
35%
Igen, nekem van. Nem szeretem elmondani ha flörtölök mellette, igazából ez ártatlan összemosolygás, egy két kedves megjegyzés más pasiknak, akik cserébe ugyanezt mondják nekem. Azt sem szeretem elmondani, hogy pl tini koromban ha csúfoltak, bántottak a fiúk. Nem szeretek a családom pénzügyeiről vagy az örökségemről sem beszélni, mivel hatalmas összeg és nem akarom, hogy pl azért vegyen majd el, mert reméli titkon, hogy az közös lesz stb. Nem szeretem a félelmeimet, sem az aggodalmaimat elmondani, nem akarom terhelni, főleg ha őt ezek nem érintik.. nem szeretem túlzottan kiadni magam és gyengének érezni magam mellette, nem akarok kiszolgáltatott lenni senki mellett sem (nyilván korábbi rossz tapasztalatokból ered ez az óvatosság). 25L
2022. febr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha szóba hozza vagy konkrétan rákérdez, akkor beszélek róla.


Úgy érzed a párod titkol elöled valamit? Próbáltál beszélni róla?

2022. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
56%
igen, például arról nem szívesen beszélek, hogy mikről/kikről szoktam képeket nézni vagy fantáziálni, amikor magamhoz nyúlok
2022. febr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

#4 Nem titkol nálunk senki semmit, most van először olyan párkapcsolatom, ahol mindenről, de tényleg mindenről beszélünk mindkét részről. Korábban volt 1-2 dolgom, amit nem mondtam párkapcsolataimban (szexuális vágy, belső szorongás), de inkább a barátnőim voltak jobban zárkózottak, főleg lelkileg. Most viszont mindent megbeszélünk, tabuk nélküli őszinte kommunikáció van köztünk és nagyon nagyon felszabadító.

Csak kíváncsi vagyok mások alapból nem beszélnének valamiről, vagy csak akkor ha rákérdeznek, vagy még akkor sem.

2022. febr. 21. 16:21
 7/24 anonim ***** válasza:
30%
A beszéd nem minden
2022. febr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
34%
6-os Ettől függetlenül lehetnek titkaid. Nyilván nem mondod el, hogy az exed milyen pózt kedvelt az ágyban, és az sem feltétlenül rá tartozik, hogy a munkahelyeden olyat ettél, ami még 3 óra múlva is fingásra késztetett, ami rém kínos volt.
2022. febr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem nagyon szoktam megosztani vele, hogy milyet szartam. Néha beavatom, de van, amikor nekem is túlzás.
2022. febr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
24%
Én eltitkolom azt, hogy naponta melyik barátjaival csaltam meg és hányszor.
2022. febr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!