Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Mit tehetek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mit tehetek, ha a párom sokat sérült, sokat csalódott és érzem, hogy nem nyit felém?

Figyelt kérdés

Nem érzem, hogy bízna bennem, hogy elengedné magát mellettem, hogy el merné mondani a titkait, a félelmeit, az örömeit stb. Néha néha megnyílik, de volt 1-2 sok éves rossz kapcsolata és mindenkihez gyanakodva áll, vajon ki hogyan szúrja hátba stb. Ezt nem nekem mondta így, hanem az egyik barátja mondta így nekem róla. Nekem csak azt mondta bizalmatlan, mert sokat bántották régi kapcsban. Mit tegyek? Mitől kerülhetnénk közelebb? Elején még nyitottabb volt velem, azután jött pár veszekedés, ami minden kapcsban előfordul és utána kezdett elzárkózni fokozatosan. Egyre hidegebb lett velem szemben és nem tudom hogy kezeljem azt, ha egy srác ennyire bizalmatlan. Am rendes srác nagyon, nyitott általános témákban csak ha ő róla van szó vagy mélyebb témák jönnek elő, akkor zárkózik el. Örülnék ha srácok válaszolnának, hogy ti ilyenkor mit várnátok egy nőtől, hogy jobban meg tudjatok nyílni és ne a rosszat keressétek/várjátok csak mert mástól már azt kaptátok?

Am érzékeny, félénk srácról van szó aki kedves de nincs sok önbizalma a múltra való tekintettel. Szeretem és szeretném ha közelebb kerülnénk egymáshoz. Srácok, mit tanácsolnátok egy nőnek ebben a helyzetben?



2022. febr. 22. 06:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

#8

Nem biztos, hogy csak a múltban történt csalódásai miatt ilyen. Sanszos, hogy az alapszemélyisége szerint zárkózott típus, lelki értelemben. Ha ő alapból ilyen, akkor csinálhatsz te bármit, ő nem lesz olyan amilyennek te akarod. Ugyanis az alapszemélyiségét nem fogod tudni megváltoztatni. Gondolom eleve szorongó típus. Mindig lesz valami ami miatt úgy érzed, hogy nem enged magához igazán közel.

Ez olyan érzés, mintha falakkal venné körbe magát, és te mikor felmászol nagy nehezen a fal tetejére, akkor mindig történik valami, amivel visszalök a földre, és kezdheted újra megmászni a falait. Újra bezárkózik, titkai vannak, nem tudja elmondani az érzéseit. Te pedig magányos vagy mellette, és nem érted mi zajlik le benne.

Lehet erőltetni hogy beszéljen az érzéseiről, amit esetleg ideig óráig megtesz, de érdemben sosem fog változni a helyzet. Egyszerűen lelki értelemben nem passzoltok egymáshoz. Hiába jó a szex, ha lelkileg fényévekre vagytok egymástól. Az meg tuti, hogy van valami az életében amiről nem tudsz, azért is zárkózott, valószínű folyamatosan azon agyal. Volt szerencsém már egy ilyen pasihoz, tudom milyen érzés lehet neked.

2022. febr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a cipőben vagyok, 6éve vele vagyok... csak annyit tudok tanácsolni, ha szereted, akkor türelem, rengeteg türelem...

Ha kicsit is bizonytalan vagy, akkor kösd fel a nyúlcipőt

2022. febr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!