Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzzem meg a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg a párom, hogy igenis szükséges a jogosítvány? Miért akar szerintetek lebeszélni róla?

Figyelt kérdés
Kicsit idősebb vagyok igaz, 31 éves, mármint relatív idős ugye sokan 18-20 évesen szereznek jogosítványt. Most lett meg bennem az elhatározás,hogy szeretnék. Valamint most dolgozok olyan helyen ahol ez belefér ,előtte 4 műszakoztam ami eléggé kikészített amelett nem igazán lett volna erőm/ kedvem jogsira járni.Miért akar lebeszélni? Annyira rosszulesik,valamint mivel közös kasszán vagyunk ha nem akarja akkor megszívom,........... nem hülyeségre költök, nem a 20. cipő vagy műköröm ( sose volt nekem) hanem ezt szeretném.Hogyan győzzem meg?Csak azzal érvel,hogy minek az nekem ,meg eddig is megvoltam nélküle, meg sokba kerül meg,hogy féltene az utakon. Egyik sem érv, meg akkor ennyi erővel ha busszal megyek dolgozni ott is érhetne baleset... Ezeket kifogásoknak érzem.

2022. febr. 22. 18:20
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%

Visszahúz.


Ne hagyd magad.

2022. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Nem akarom hagyni magam, épp ezért is írtam :mivel győzzem meg? Mert közös kasszán vagyunk, így sajnos nem sajnos de minden közös, és beleszólása van.
2022. febr. 22. 18:25
 3/54 anonim ***** válasza:
100%
Akkor külön kassza.
2022. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja hogy önállósulj, ha neki van jogsija akkor tőle függsz!
2022. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
Az nem megoldható, valamint 9 év után??!
2022. febr. 22. 18:30
 6/54 A kérdező kommentje:
4 Ígyis dolgozom, meg megoldom amit kell bevásárlás ügyintézés mindent, csak azért elég nehéz néha.
2022. febr. 22. 18:31
 7/54 anonim ***** válasza:
100%

Most írtad meg az ésszerű okokat.

Mi lesz ha gyereketek is lesz?

2022. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
7 Gyereket nem tervezünk,így az nem érv sajna.
2022. febr. 22. 18:34
 9/54 anonim ***** válasza:
100%
Ez klasszikus korlátozó kapcsolat. Nálam szakítóok lenne 31 évesen, mert beteg dolog, de tudom, hogy nem ez volt a kérdés. Ha neked belefér ez egy kapcsolatban, akkor az a tanácsom, hogy a saját fizetésedből apránként tegyél félre a jogsira és ne foglalkozz a véleményével. Felnőtt nő vagy, minden jogod megvan megtanulni autót vezetni , ami igenis nagyot tud dobni a lehetőségeiden és életminőségeden. Soha ne hagyd, hogy ilyesmiben megpróbáljanak korlátozni.
2022. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
93%

Azért nem nevezném szakító oknak, de állj ki magadért és közöld vele hogy leteszed a jogsit!

Egyébként lehet sajnálja tőled a közös kocsit.

2022. febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!