Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom azt kérdezi mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom azt kérdezi mit csinálsz a gyk n és azt mondom párkapcsolati kérdesek tanacsok is vannak fent, erre visszakérdez hogy "és te tanácsokat adsz?"az mit jelent?

Figyelt kérdés

Jelenthet olyat pl hogy pont te adsz tanacsokat aki normális kapcsolatra is képtelen?


(Elhangzottak ugyanis már ilyenek tőle, amiért ő állandóan féltékeny, es szerinte nem bírok bizalmat kiváltani a férfiakban, hogy en nem lennék normális kapcsolatra képes ez miatt szerinte)


De azért kérdezem a fentit hogy ez olyan mélyen ülhet benne, hogy még a gyk-ról(egy teljesen más témáról)is csak ez juthat eszébe, vagy netalán ártatlan kérdés lehetett a részéről?

Ha tőle kerdezném, akkor egy az egyben magam ellen kezdenék ezzel neki beszélni, mintha elfogadnám tőle azt hogy így gondolkozik rólam, azaz igazolnám neki a tézisét.


Mert a barátom olyan bármit kerdezek tőle a kerdésekben is a kérdező mutatkozik meg azaz önmagárol beszél. Pelda ha vki azt hiszi hogy r.bancnak hiszik mások akkor saját magát nem tudja megítélni valójában.


A lényeg hogy nem vele akarok erről beszelni.



2022. febr. 23. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hangsúly nélkül lehetetlen megállapítani.
2022. febr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Talán a tanácsokat szóra tette a hangsúlyt de nekem is nehéz visszaidéznem
2022. febr. 23. 18:35
 3/9 A kérdező kommentje:

Vagy vonatkozhatott esetleg arra a kérdése hogy esetleg pasikkal írkalok fent, vagy csak tanácsokat adok kerdésekre?


Vagy hogyan lehetne kiszedni belőle mégegyszer a kérdést?

2022. febr. 23. 18:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"ő állandóan féltékeny, es szerinte nem bírok bizalmat kiváltani a férfiakban, hogy en nem lennék normális kapcsolatra képes ez miatt szerinte"


Akkor ti nem is vagytok normális kapcsolatban?

2022. febr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy szerinte a te kapcsolatodat nem tudod megjavítani, akkor valószínűleg másoknak is rossz tanácsot fogsz adni.
2022. febr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De abban vagyunk. Csak szerinte en nem vagyok normális, es nem tudok ugy viselkedni, ami egy normális kapcsolatba valo.


Ezt el szoktam annyival intezni, hogy valszeg azért vagyok veled. Mert veled egy normalis nő szóba sem állna :D es en vagyok a hülye tenyleg, de mert vele szóbaálltam. Szóval ő a nem normális.


De erre ő azt szokta mondani, hogy fordítva. Neki olyan szép nyugodt élete volt, míg nem voltam. Miért kellett neki ezt kapnia, mit vétett ő?:D


Na néha ezt en kérdezem. Hogy én mit vétettem.


Valójában ez érdekes a kapcsolatban, hogy általában ugyanazokat mondjuk egymásnak.

2022. febr. 23. 19:00
 7/9 A kérdező kommentje:

5#


Akkor sanszos, hogy mégiscsak arra értette, hogy pont én adnék tanácsokat, aki normális kapcsolatra képtelen szerinte:(


Habár mondtam már neki ha millio hibám van neki(sok baja van velem), nyugodtan mehet. Mert en nem akarok olyannal lenni aki utál. Erre azt mondja nem utál.


Ez működésképtelen. Látom már.

2022. febr. 23. 19:05
 8/9 anonim ***** válasza:
:DDDDDD
2022. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ööö 👀🤯
2022. febr. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!