Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nagyon gáz, ha 26 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz, ha 26 évesen még nem laktam együtt egyik párommal sem?

Figyelt kérdés

Körülöttem mindenki maximum 23 évesen már összeköltözött valakivel, nem mind vannak együtt azóta, de a lényeg, hogy nekik volt ilyen komoly kapcsolatuk.


Sok mindenről maradtam le, hogy 26 évesen velem ez még nem történt meg?


2022. febr. 24. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 évesen költöztem össze először valakivel. Ez 2000 nyarán volt. Azóta is együtt vagyunk. Nem hinném hogy lemaradtam valamiről
2022. febr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ne rágódj ezen, mert mindegy.

lemaradtál dolgokról, mások meg más dolgokról, mert egyszerre csak egy helyen tud lenni mindenki.

a lényegi kérdés, hogy képes vagy-e partnert találni és párkapcsolatban élni? az együttélés majd ez után lesz valamikor

2022. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy lemaradtál volna bármiről is. Sőt, lehet több értelme is van, idősebbként, bölcsebbként először összeköltözni valakivel, mint nagyon fiatalon, rettentő tapasztalatlanul megtenni.


Plusz számomra speciel inkább az a furcsa amikor valaki szinte folyton költözik, mert mindegyik kapcsolatában elkapkodta és ezért sosincs egy állandó helye. Szerintem olyannal érdemes összeköltözni, akivel azért már jobban ismeritek egymást. Persze akkor is előbukhat sok új dolog, de még mindig jobb mint a 20-as éveidben 30x költözni ide-oda.

2022. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

27 vagyok, egyelőre nem is akarok. A saját fészkemet alakítom ki, aztán majd esetleg utána. Talán.


27N

2022. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.

Én ugyanígy vagyok vele, szintén 26 évesen.


Viszont attól tartok, hogy egyszer lesz egy párom, akivel eljutunk az összeköltözésig, nehezebb lesz megszokni, mintha olyan 18-20 éves korom óta már alkalmazkodnom kellene egy férfihez.

2022. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy maradtál le, így a legjobb. Együtt élni bárkivel is - nem könnyű, sok áldozattal és alkalmazkodási kényszerrel jár. Így viszont ezeket megúsztad, gondolj erre. Sokan nem értékelik a szabadság eszményét.
2022. febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!