Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat is zavarna?

Figyelt kérdés
Párommal úgy váltunk el telefonon, hogy zuhanyzik és megy aludni. Az ez után küldött üzenetemre nem reagált, majd másnap mondta, hogy hajnalig beszélgetett kettesben az egyik ellenkező nemű lakótársával. Titeket ez nem zavarna? Persze az javít a helyzeten, hogy ő mondta el, de akkor is.
2022. febr. 24. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

mit kellett volna csinálnia? kedves lakótárs, ma este már nem szólok hozzád többet, mert tíz perce azt írtam a páromnak, hogy megyek aludni?

tessék felnőni.

2022. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
ne legyél sötét, kontrollmániás meg végképp. azt csinál amit akar, van élete nélküled is
2022. febr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kontrollmániás vagyok azért, mert rosszul esik, hogy képtelen leírni két szót nekem messengeren, miközben egy idegen férfival hajnalig képes beszélgetni?
2022. febr. 24. 16:35
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Gondolta h te mar alszol, most mit irogasson?
2022. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

"Kontrollmániás vagyok azért, mert rosszul esik, hogy képtelen leírni két szót nekem messengeren, miközben egy idegen férfival hajnalig képes beszélgetni?"

azért vagy kontrollmániás, mert azt várod, hogy küldje neked a jelentést súlytalan témákban is.

úgy tervezte, hogy megy aludni, elköszönt tőled, a messengert bezárta, de miközben ment fogat mosni, a lakótársával adódott valami érdekes téma és beszélgettek egy sort. mi a fenéért olyan fontos ez, hogy valós időben jelezzek róla a páromnak? ha együtt élnétek és hosszabbra nyúlna valami esti programja, azt mondom, joggal várod, hogy írjon. na de emiatt?

2022. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt?

Ha még friss a kapcsolatotok még ne legyél féltékeny, mert ezzel el ijeszted. El hiszem neked hogy rosszul esett neked, de az elején még fogd vissza magad, hogy ne hogy félre ismerjen téged és emiatt dobjon.

2022. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Párommal úgy váltunk el telefonon, hogy zuhanyzik és megy aludni"

Közölte, h megy aludni. ? Szerintem mondd meg neki, hogy nehogy merészelni beszéljen azzal az emberrel mégegyszer, és hogy ő a TIÉD, és SENKI MÁSÉ, és CSAK VELED beszélhet!!! Csak te létezel, és ezt SOHA ne felejtse el!

2022. febr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell hogy egyből rosszra gondolj szerintem. Nem biztos hogy szeretnének is egymástól valamit. A beszélgetés még önmagában nem jelent semmit. Én magam részéről csak olyan pasival beszélgetnék hajnalig aki érdekel mint férfi. Deee van aki nem így gondolkodik és őket is megkell érteni. Talán nem jelent semmit, ha pedig igen később majd az is kiderül. Ne érezd magad rosszúl, egyenlőre nincs miért.
2022. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem az is fura, hogy ellenkező nemű a lakótársa. Na nem azért, mert ez probléma, hanem mert én nem tudnék egy idegen férfival együtt élni.


Egyébként emiatt kár rá haragudnom, lehet csak meghallgatta a gondját-baját. Úgy sem mondta volna el, ha nem az történt volna, ami.

2022. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Nekem az is fura, hogy ellenkező nemű a lakótársa."

több szobás lakás esetén nem olyan ritkaság

2022. febr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!